Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan oldal ahonnan 1...

Van olyan oldal ahonnan 1 kezes súlyzót tudnék venni?

Figyelt kérdés
Végeztem a fogyókúrámmal és arra gondoltam mivel elég szépen le fogytam 1 év alatt kicsit elkezdenék gyúrni hogy erős legyek.(Ebben azért adhatnátok pár tanácsot hogy ilyenkor mit egyek meg hogy csináljam az edzéseket).
2016. nov. 11. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
kondi bérlet, egy egykezes súlyzó semmire sem elég
2016. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sárga kapszula c. könyvet olvasd el aztán gyere vissza a kérdéseiddel, annyit azért leirok igy előre, hogy az étrend nem különösebben drága, csak +figyelmet kiván és azt hogy ne az izeket részesitsük előnyben, de gondolom ha 1évig fogyóztál akkor nem lesz gond, edzés mindenképp vmennyi kiadással jár, kondiban a bérlet ára, ha otthon akarsz akkor a felszerelés ára, nemtudom hány kiló vagy de még a legvékonyabb,gyengébb embernek is minimum 50-60kg kell kezdésnek, és azt is hamar kinövi, fekpad,1kétkezes,2egykezes meg mint mondtam legalább 60kg
2016. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legvékonyabb, leggyengébb embernek nem kell 60 kiló. Nekem egy év után kell majd annyi, rohadt gyenge vagyok s nem haladok jól, de akkor is. Az elején 20 is elég volt.

S vannak nálam gyengébbek. Nem sok, de van.


Kevés súly a Decathlonból se drága, én onnan veszem őket. Ha kifogyok belőlük, veszek még. Sokkal olcsóbb, mint a kondibérlet.

2016. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak ne cementest vegyetek srácok mer ha összegyülik 50kg belőle akkor annál több fel se fér a rúdra mer akkora dögnagyok :')
2016. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Linket azért kaphatnék honnan vehetnék elég nekem itthonra az 1 kezes súlyzó.(Nem úgy akarok kinézni mint 1 pankrátor csak hogy mégis legyen rajtam valami kis izom :))
2016. nov. 12. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:

a valami kis izom nem azt jelenti hogy negyedannyi energiával edzel, hanem hogy nem kell évekig csinálni:)

ugyanolyan keményen kell és meglesz pár hónap alatt, 1év alatt, de a szärakodással(már bocs) nem lesz meg az a "kis izom" sem

2016. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!