Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem megy le a maradék zsir?

Nem megy le a maradék zsir?

Figyelt kérdés
sziasztok tudom nem igazán ez a témakör,fe a fogyis kérdéseknél tudom hogy kb koplalos válaszokat kapnék.35kg-tol megszabadultam eddig,még van rajtam felesleg,de nem mozdul.tükör,fénykép,centit nézek leginkább.tiszta hogy mivel nö vagyok,nem az izom nö ekkora ütembe.ha valaki esetleg tud tanácsot adni,hogy az étrendemet hogy alakitsam,azt nagyon megköszönném.probáltam a ch ingadoztatást de nem jött be.jelenleg a napjaim ugy állnak,hogy 80-40-0ch.fehérjém 120-150 g között mozog.

2016. nov. 11. 21:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kardio,egy héten 2km futás segíthet
2016. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem futok,nem szeretnék szottyadt lenni.minden nap végzek éhgyomri kardiot.hol intervallt,hol csak tekerek.ezen kivül saját sullyal edzek,termi lehetöség hiányába.
2016. nov. 11. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:

"nem futok,nem szeretnék szottyadt lenni."


Atyaég, itt óriási bajok vannak!

2016. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak nlzd meg pl rubint rékát.felspteste szépen kidolgozott,viszont pipaszár lábai es lapos segge van.ennyi lábedzéstol már be kellett volna hoznia magát a felsötestéhez képest.vagy keress futok képei között..egyik sem szép látvány.és ez csak.2példa a sok közül
2016. nov. 11. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
jajj kérdező tényleg bajok vannak,megfelelő tápanyagbevitel mellett nem fog "elszottyadni"
2016. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a biciklizéssel kb ugyanazt éred el mint a futással mint minden kicsszett kardioval, éhgyomorra vagy nem éhgyomorra inkább aerob, meg amúgy is mindig inkább aerob(részemről)

szóval tökmindegy aerob,kardio,vagy ha csak a súlyos edzés megy és mellette csak üslz egész nap , csak akkor fogsz leépiteni izmot ha nem viszel be elég fehérjét és még mellé elegendő szénhidrátot,zsirt vaagy nem edzel(üzensz a testednek hogy kell a francnak az izom)

2016. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
inkább aerob tartományban van a pulzusom tekerésnél.ezért kértem a segitslget,hogy hogy rakhatnám össze jol a kajam.fogyni szeretnék természetesen minimális izomvesztéssel.az látszik,hogy a kis zsir alatt már formálodik a testem,minimálisan és lassu tempoba de teszi,de már nagyon régota stagnálok és ez zavar.
2016. nov. 11. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:

testtömegkilónként 2g fehére, 1.5-2g szénhidrát és 0.5g zsir, ha lejjebb viszed a ch-t, emelheted a zsirt, érdemes az aerob heti 3szor, és a sok viz,vitamin,ásványi anyag,omega3 és ha ez mind megvan, akkor az anyagcseréd olyan gyors amennyire genetikád engedi

azok szoktak nagyon belassulni, akiken nincs izom, ezért nem nagy az energiaszükségletük, nincs miért égetni a zsirt, esetleg próbálj meg tömegelni súlyos edzéssel, minimális zsirosodás van, de az izomtömeg mivel sokkal több, ezért látszatra nem para, aztán jobban letudsz szálkásitani, ha a tömegnövelést nem vágod, akkor sárga kapszula c. könyvet olvasd el, rövid érthető, aztán gyere vissza ha van még kérdésed

2016. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolso,köszönöm,végre hasznos válasz.akkor választom a tömegelést és meglátom hogy alakul..remélem jövöre el tudok menni terembe is,itthoni edzéssel tény hogy nem haladok ugy..tápkiegek megvannak,probáltam ésszerüen összeválogatni öket
2016. nov. 11. 22:53
 10/12 anonim ***** válasza:

előző kettő is én voltam :'D

utolsó:)

2016. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!