Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 10 perc has edzés hétfőn,...

10 perc has edzés hétfőn, szerdán, pénteken? Kockahas?

Figyelt kérdés
6hónap elteltével ezt a rendszert követve látszódni fog a kocka has vagy mennyi idő kell?

2016. nov. 15. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
A héten hétfő-szerda-péntek jó, B héten inkább kedd-csütörtök-szombat kellene, akkor hamarabb látszódna, mivel sokkolnád a hasizmod az edzős napok váltogatásával.
2016. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Lehet most lesz aki meglepődik de el kell mondjam hogy a hasizmaid nincsenek tisztában azzal hogy milyen nap van:) Az edzésen belül szoktunk a gyakorlatok sorrendjével, ismétlésszámmal stb játszani hogy új ingerek érjék az izmokat ezzel fejlődésre sarkalva őket.

Amúgy a has edzés az pl nem egy Forma1 hogy időre menjen. Az elvégzett sorozatok, ismétlésszámok, a súly nagysága(ha azt is használsz) az intenzitás és a pihenő idő ami számít. El lehet bohóckodni fél óráig is de az nem fog annyit érni mint egy pörgős, intenzív edzés.

Az hogy lesz a kockahasad 6 hónap alatt nagy mértékben függ attól hogy mekkora a testzsírszázalékod. Ha nem megfelelő a fehérje bevitel akkor is cseszheted. Igazság szerint regélhetnék neked reggelig erről de inkább üsd be a google-be hogy testépítés alapismeretek vagy olvass el egy cikket csak a has edzéséről. Még egy jó tanács: a hassal párhuzamosan a derekad is edzened kéne mivel ha nagyon megerősödik a hasad a derekad pedig gyenge marad akkor az elrontja majd a tartásod ami gerinc problémákhoz vezethet stb.

2016. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A test zsírszázalékom megfelelő

Emellett osztott edzéseket végzek hétfőn,szerdán és pénteken

2016. nov. 15. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy kockahasad legyen nem kell hasazni. Hasazni azért kell hogy az izom növekedjen. Hasizom látszana ha megfelelő a testzsír%-od. Minnél nagyobb az izomtömeg annál könyebben látszik de diéta kell hozzá. Nagyjából jó Hétfő,szerda,péntek has edzés javaslom én is a alsó hátedzését mellé illetve diéta és akkor nem is kell 6 hónap valószínűleg. De ha adsz egy kis adatot akkor megmondom magasság? kg? nem?
2016. nov. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mit számolsz ki ezekből az adatokból? Számold ki nekem mennyi idő mire kockahasam lesz. 183 cm, 99kg, 30év, ffi.
2016. nov. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak időt akartam mondani mennyi idő alatt fog összejönni kb. Neked nem tudom megmondani mert ... De ha nem 100 kiló 180 centihez akkor biztos nem kell 6 hónap csak annyit akartam.
2016. nov. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kedvenc kérdéseim közé tartoznak hogy: mennyi időbe fog telni?"" Ez megjósolhatatlan. Végezd el a munkát tisztességgel tartsd be az étrendet pihenj eleget onnantól csak a genetikádtól függ.

Emlékszem amikor 3 éve szilveszter este tajtrészegen megfogadtam hogy elkezdek edzeni azt hittem hogy ha nem linkeskedem el a dolgot akkor nyárra úgy nézek ki majd mint ahogy most rá 3 évre. Ha akkor tisztában lettem volna az adottságaimmal valószínűleg el sem kezdtem volna.

2016. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyzerűen be lehet lőni magadnak szerintem.
2016. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
190cm körüli magas vagyok ,62 kg a testsúlyom ,17/F
2016. nov. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!