Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon, eszközök nélkül el...

Otthon, eszközök nélkül el lehet érni egy fitt és jó megjelenést?

Figyelt kérdés
Nem fitness modell testre és kőkemény popsira, kockás hasra vágyom, csak azt szeretném ha látszódna, hogy rendszeresen mozgok. Ezt otthoni körülmények között, idővel és kitartással nem ehetetlen megvalósítani? Alapvetően nincs gond az alakommal, csinos vagyok csak irodai munkát végzek és meglátszik, hogy sokat ülök, ezen szeretnék változtatni, hogy fitt legyen a testem. Köszönöm a válaszokat. 25/L
2016. nov. 24. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Látszódni attól fog, hogy a jól kajálsz.


Lehet otthon is edzeni, de kell hozzá legalább egy kevés eszköz, minimum egy húzódzkodó rúg, meg tolódzkodáshoz állvány vagy gyűrű vagy két stabil szék.


Guggolni súllyal van értelme, a válledzés macerás súlyzó nélkül, mert kézen állva kell nyomni.


Szerintem vegyél súlyokat, valamennyi kelleni fog.

2016. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rúd*
2016. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ott a fegyencedzés című könyv első része.
2016. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, mindenképpen segít s erősít is a saját testsúlyos edzés.

Én a saját naturál maxomra törekszem, nekem kell súlyzó (amúgyis szeretem), neked nem feltétlenül (bár szerintem jó dolog, de akkor is tuti meg fog látszani, hogy edzel valamit, nemcsak ülsz).

Aztán később lehet, hogy veszel súlyzókat, nem nagy ügy.

2016. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

el lehet,de nem az idő meg a kitartás a kulcs,hanem inkább a tudás és a hozzáértés,edzésben és kajában.

mert ha a kitartás vesszük akkor ott vannak az anorexiások akik olyan kitartóak,kizökkenthetetlenek,hogy kinyírják magukat,vagyis kőkemények mégis baromság az amit csinálnak.

a hozzáértés rutin nélkül végzett edzések többsége is ilyen a legtöbb esetben.

de amit írt az egyik válaszoló a fegyencedzés és egy ugrókötél lehet egy jó kezdés.

2016. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!