Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy valamelyik...

Miért van az, hogy valamelyik kezdőnél egy hónap után jelentős változás van pozitív irányba nekem meg 3 hónap után sincs igazán eredmény?

Figyelt kérdés
Nagyon nyomaszt,hogy betartom amit kell,az étrendet és az edzéstervet és nem fejlődök látványosan,míg a haverom,aki fele annyira sem figyel oda a kajájára sokkal jobban néz ki mint amikor elkezdte. Ráadsul én valamivel régebb óta edzek mint ő és mégis látványosabban fejlődik.
2016. nov. 27. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki az edzésterv,étrend,mennyit alszol,hány kg vagy?Ezeket írd le.
2016. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!Mivel a genetika is fontos szerepet játszik,a fejlődés egyénenként nagyon eltérő lehet.Az étrend alatt mit értesz,hogy nem eszel hízlaló kajákat,vagy azt hogy beviszel elegendő rostot,fehérjét,vitamint,és jó CH-t?

És az edzésterved hogy néz ki?Lehet van szükség finomításokra,de a lényeg,hogy ne add fel,és ne máshoz mérd magad,hanem csakis magadhoz,biztosan jönnek majd az eredmények!

2016. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17 éves fiú vagyok. 178 cm magas és 62-63 kiló. Heti 3-szor edzek,hétfőn:mell-láb,szerdán:hát-váll,pénteken:kar-has. Az étrendem úgy néz ki hogy kb. 120g fehérje,kb. 180g szénhidrát. Aludni úgy kb 8-9 órát szoktam éjjel.

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 27. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsír? A másik két makrotápanyag nagyon kevés kalóriát ad, ha a zsír is kevés, akkor azon csodálkozom, hogy nem fogysz gyorsan... Egyél többet.
2016. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szénhidrátot emeld 260-ra,zsír hol van,rossz az edzésfelosztás(szerintem),látod,ezért nem fejlődsz.Meg ha jó is lenne az edzés,nem tudjuk,hogy hogy hajtod végre a gyakorlatokat.Keress edzésfelosztásokat,egyél sokkal többet:100-120g fehérje,kezdésnek 250-260g ch(havi 1kg jöjjön fel),70-80g zsír.Ha ennyit alszol,akkor jó.
2016. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2-es vagyok!A számaid alapján vékonynak tűnsz,de ha annyira nem is lennél,izomtömeg nemigazán lehet rajtad.Emiatt sem hű de gyors a fejlődés,de ne csüggedj!Nemrég kezdted,tanulj meg minden gyakorlatot szabályosan csinálni,aztán próbálj nagyobb súlyokkal,kisebb ismétlésszámmal edzeni.A fehérje is lehet több a mostaninál valamivel,viszont szénhidrátot mindenképp emelned kellene,és egy jó multivitamint is szerezz be,ha esetleg még nem szedsz...
2016. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!