Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti milyen szempont szerint...

Ti milyen szempont szerint választotok szénhidrátforrást? Melyek szerintetek a legjobbak, és miért?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos, hogy legyen benne valamennyi fehérje is és rost.

Zab a legjobb alap nekem.

2016. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó legyen. Zab nagyon jó szerintem is. Van benne fehérje,rost jó minőségű szénhidrát.
2016. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gond, ha napi 200-300 gramm is elfogy belőle?
2016. dec. 10. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem,ha bírja a gyomrod,mehet nyugodtan!:)
2016. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb ch s minél több tápanyag legyen benne s szeressem, így... Épp szálkásítok s ch-val nem megy, no.


Ha több szénhidrátot akarnék enni, akkor zöldségre alapoznék.


Ha még többet, akkor gluténmentes gabonákra is, zab, rizs. Sokoldalú, gyors ételek s nincs velük baj. Max. nem állandóan jázminrizst eszem, pedig az az egyik kedvencem. De a másik a barnarizs. A zab rost- és fejértartalma igen vonzó, én is azt választanám, de nem tudom mennyiségben enni, nem ízlik úgy. Inkább a rizs. A köles is remek cucc, ha az ember unná, bár nem mindenki képes unni...

De némi krumpli sem lenne ellenemre.


Nem rövidtávú életmód, fontos, hogy kellemes legyen, de az egészség még fontosabb, csak éppen nem riadok meg minden gyorsabb ch-tól, nem látok rá alapot.

2016. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én arra figyelek, hogy ne legyen gabona, és ne legyen benne sok keményítő. A bélrendszerem meghálálja.
2016. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!