Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Intelligens Street Workout?

Intelligens Street Workout?

Figyelt kérdés

Már évek óta járok edzőterembe, de most úgy alakult, hogy tavasztól elkezdem a Street Workout edzéseket. Kényszerből, természetesen, hosszú sztori.

Persze tisztában vagyok azzal, hogy milyen gyakorlatok vannak stb. de azért elkelne a segítség.

A gond az, hogy eddig akárkivel beszélgettem a SW-ot űzők között, finoman szólva a gyengén bútorozottak ami edzéselméletet illeti. Szóval ez a "lemegyünk oszt nyomjuk, ami jól esik, mert mi nem pumpálgatunk, hanem natúr izmot építünk" szint...na értitek, nem ezt akarom. :D

A fegyencedzés könyvek sem túl kidolgozottak. Mire gondolok? Testépítésben be lehet lőni, hogy 8-10 ismétlés X sorozat Y gyakorlat optimális általánosságban.


De a saját súlyos edzésről semmi ilyesmit nem találok...Valakinek van működő és megfelelő háttérrel alátámasztott könyve, edzésterve vagy bármilyen infója? :)

Szóval egy intelligens Street workoutos ember segítségére lenne szükségem.


2016. dec. 20. 23:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Nyilván össze tudok én is dobni egy normális és a szinthez képest ütős edzéstervet, de minek szivassam vele magam, ha már vannak kidolgozott edzéstervek? Az számomra nem edzésterv, hogyha kimegy 15 fekvőtámasz, akkor jöhet a fekvőtámasz úgy, hogy fenn van a lábad egy emelvényen, mert az ugye teljesen izmokat mozgat meg.


Nagy izmokat nem fogok építeni, de örülnék neki, ha legalább arányosan néznék ki.

2016. dec. 20. 23:07
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajna SW könyvekben nem vagyok otthon, youtube-on ugye van egy sok edzésterv, de ha nem sajnálod a pénzt csatlakozhatsz az egyik calisthenics csapathoz, pl. calisthenics unity, van egy havidíj cserébe kapsz millió edzéstervet, mind jók. Én THENX-nél voltam beregizve sokáig, azt tudom ajánlani, és a haladó szintűek rendkívül nehezek már.
2016. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból az sw-ben nincs meg az a lehetőségek hatalmas tárháza ami a súlyzós edzésben, így ne is várj annyira komplex edzésmódszereket.
2016. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pont egy ilyen könyvet kerestem, ami a témáról szól.
2016. dec. 21. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés 1-2-3 egyben nem külön külön... de ez csak a gyakorlatok felépítéséhez...

Az elméleti részre pedig Dan John - beavatkozás című könyve.

2016. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+ még annyit hozzátennék, nem csak edzőteremben vannak súlyok, most nem találom, de pár hete futottam bele egy orosz kölyökbe neten, aki erőemeléssel foglalkozik és otthon kezdte az edzést pénz nélkül, vasrudakkal, használt autógumikkal, felnikkel, fatörzsekkel kreatívan...
2016. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, de az emberek jelentős részének nem fér el a panelban a súlyzókészlet :)
2016. dec. 22. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
:) nyílván, én egy 16-24-32kg-os kettlebellre esküszöm panelban, azzal le lehet edzeni mindent, persze saját súlyos gyakorlatokkal kiegészítve.
2016. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!