Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőket érdemes...

Milyen tömegnövelőket érdemes fogyasztanom 17 éves lányként?

Figyelt kérdés
Alig vagyok 45 kiló, emellett 165 cm. Nagyon sokat eszek, ennek ellenére nem hízok szinte semmit. Orvosok azt ajánlották sportolnom kell, de hiába sportolok csak szálkásodok de nem vastagodom. Utolsó reményem hogy tömegnövelőket szedek. Ki mit ajánl és miért? nem vállasodni szeretnék, inkább nőies idomokat, comb stb.

2016. dec. 22. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha a családod ilyen alkatú, akkor ez van. Tömegnövelők helyett én inkább kivizsgáltatnám magam, nincs-e esetleg valamilyen ételallergiám, vagy egyéb betegségem, amitől képtelen vagyok hízni. Amúgy a "nagyon sok" nem biztos, hogy tényleg nagyon sok. Mérd ki, számold a kalóriákat! Akkor tudod azt mondani, hogy bevittem ennyit, mégsem hízom.
2016. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

bármilyen olcsóbb tömegnövelő jó, ha ne sportolsz, akkor csupán tömeget növel, ha sportolsz, izmot épít.


a drágábbak inkább izomépítésre vannak, szerintem a célodnak bármelyik megfelel. figyeld meg magadon hol kerekedsz, a zsírpárna-elosztás nagyrészt a génektől függ.

2016. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Lehet csak te szerinted eszel sokat. Mi neked a sok? Írd le! Én ma már bevertem 20 tojást, 700 gramm csirkét, 500 gramm zöldséget, 200 gramm rizst és még nincs vége a napnak. Ma kb 3kg kaja lecsúszik.
2016. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
A drágább tömegnövelők izomépítésre valók? Azonnal szaladok is venni 🏎
2016. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
A kajától fogsz hízni, attól, hogy mennyivel eszel többet aznap, mint amennyi energiát elhasználtál. Ha te elhasználtál 2000kcal-t, akkor enned kell 2100-2200kcal-t, hogy hízni tudj. Ha sportolsz, főleg, ha súlyzózol, akkor ez izom lesz és pici, minimális zsír, ha nem, akkor csak zsírban raktározod el. Ilyen egyszerű. Veszel egy fehérjét és zabot, összekevered, ott a tömegnövelőd, nem kell a cukros baromságokra kidobni a pénzt.
2016. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
semmi ilyet nem fogyassz inkább egyél sokat de lehet hogy ilyen a genetikád van aki képtelen hízni volt egy kollégám kb 5 ember mennyiségét ette meg kaja szünetben de csont sovány volt szóval lehet hogy gyárilag vagy ilyen az ellen meg nem tudsz tenni semmit
2016. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy mit eszel egy nap és mennyit.
2016. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő nem szteroid.


Attól fogsz nőni, ha edzel, megvan a kellő fehérjebeviteled és kalóriapluszban vagy.

2016. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Killerhagyma, hány kg testsúlyra megy ez az adag? :D


Amúgy kérdező, ne vegyél ilyeneket, legyen étrendet és számold mennyit eszel. Ha meglesz a kcal+ akkor jönni fog a tömeg.

2016. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
110kg vagyok és 120 a cél január végére.
2016. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!