Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám jobban növelni...

Hogyan tudnám jobban növelni a bicepszem és tricepszem összetettebb alapgyakorlatokkal alcsonyabb ismetlesszammal vagy koncentraltabb gyakorlatokkal magas ismetlesszammal?

Figyelt kérdés

Pl bicepszre inkabb also fogasu huzodzkodas , allva bicepsz egyenes ruddal vagy inkabb scott pad,beforgatasos bicepsz


Es tricepsznel inkabb tolodzkodas,szűknyomas vagy inkabb letolások,koponyatörés


Es inkabb 6-10 ismetles vagy 10-16 ismetles?



2017. jan. 10. 16:01
 1/2 anonim válasza:

Ez a kérdés bennem is felmerült régen amikor láttam hogy a kezdeti fejlődési ütemem megált.

azt javaslom hogy kb egy hónapig dolgozz nagy sújokkal kis ismétlésszámmal, majd egy hónapig kis sújjal nagy intenzitással és sok ismétlés számmal.

ez azért nagyon hatékony mert nem csak egyfajta impulzus éri az izmaidat.

2017. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zedricht ***** válasza:

Én olyan 6-10 ismétlésszámokkal dolgozom.

Nem szeretem a kis súlyos edzést. Én annyit szoktam csinálni,hogy variálom a gyakrolatokat, hogy ne szokja meg az izom.

Most bicepszre állva csigán, üllve csigán kitámasztott kézzel csinálom, aztán kalapács aztán kötél. Ha jó a teknika a végére nagyon bedurranok.

Tricepszre tolódzkodás, egyes helyeken van tolódzkodó gép, én azt is használom meg rúddal és kötéllel letolás csigán. Meg mehet a szabad súlyzó hát mögé fekve vagy állva.

Most olyan 37-es karom van simán. Nem nagy de ki honnan indul.

2017. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!