Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Kiss Viragnak miert olyan vekony a laba Michelle lewin mellett? Sok csaj van aki edz es vastagabbak a labaik

01-11 01:36  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Megnéztem ki ez? Hát apám, ha ennek vékony, akkor vegyél fel szemüveget! Egyáltalán nem vékony a lába!

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 01-11 03:04 Privát üzenet
Genetika... amúgy nem tudom, de bikini modell kategóriákban szerintem ez még előny is.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 01-11 06:20 Privát üzenet
Genetika, aki csak fotókon látott versenyző csajokat azoknak nagydarabnak tűnhetnek. A valóság ezzel szemben az hogy nagyon alacsonyak, nagyon szűk válluk, és hozzá hihetetlen szűk csípőjük, rövid végtagjaik vannak az ő kategóriájában mindenkinek. Egyáltalán nem is vastagok, a diéta, és a rövid végtagok miatt tűnnek olyan izmosnak. Lewin brazil, szélesebb a csípője, hosszabbak az izmai a jobb tapadása miatt, főleg a combján, és magasabb is kicsivel.
"A testépítés az illúziók sportága"

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 01-11 07:45 Privát üzenet
Kiss Virág nincs tömve drogokkal, a másikkal szemben.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 01-11 13:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagy túlsúllyal milyen edzés javasolt, ha szeretném növelni az izomzatom a fogyás mellett?
Melyiket egyem erős tomegeles mellett?
Testépitő versenyre készültem tavaly elég nagy erős kategóriában voltam, de nem indultam el. most viszont java fejlesztőnek tanulok hogy tudjam finanszirozni, kérdés hogy ez..
Szeretnék izmot növelni, rengeteg kritérium mellett, hogyan kezdjek neki?
Középiskolai kollégium mellett hogyan lehetne fogyni?
A Skinc c. sorozat 2. évad 2. részében melyik zene megy amikor Michelle és Sketch beszélgetnek egy sör mellett?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu