Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomépítés, avagy hogy tornázz...

Izomépítés, avagy hogy tornázzak helyesen?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy kiszeretném magam egy kicsit gyúrni, szoktam heti 2-3x hasizmozni, de mennyi idő kellene, ahhoz, hogy jobban látszódjon az izmom. (laktóz érzékeny vagyok, s gyakran puffadok, igy nem látni) Szeretnék fehérjeporokat is magamhoz venni? Kemény edzés mellett , és odafigyeléses táplálkozással, mennyi idő alatt látszik az eredmény? 23 éves, 175 cm magas, 56kg vagyok

2017. jan. 15. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
1 szó: súlyzó.
2017. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
2017. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Fehérjepor amúgy nem kell, ha szilárd kajából is meg tudod oldani a szükséges tápanyagbevitelt.
2017. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelned kell az izomépítéshez -> több kalóriát kell bevinned, mint amit elhasználsz, továbbá súlyzós edzés kell megfelelő súllyal és ismétlésszámmal.

Ha laktóz érzékeny vagy tejsavófehérje izolátumot vagy hidralátumot vegyél.

2017. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!