Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tej és tojásmentesen milyen...

Tej és tojásmentesen milyen fehérje port ajánlanátok, illetve reggeli ötleteket a tojás miatt kieső fehérje pótlására?

Figyelt kérdés

Állandó puffadás miatt voltam már több vizsgálaton, és ételintolerancia teszten kiderült, hogy tejre és tojásra is érzékeny vagyok. Laktózérzékenységről már eddig is tudtam, de most a laktózmentes fehérjémet is ki kellene váltanom, plusz kitalálni valamit a reggeli tojás helyett.

Köszi, ha adtok tippeket!



2017. jan. 20. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Rizs és esetleg szója fehérjét...

De a borsó,búza stb társaitól tartsd távol magad.

2017. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a szójától is távol tartanám magam. Ennék annyival több húst, és kész.
2017. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor maradnak a húsok és a növényi fehérjék, nem hiszem, hogy nagy gond lenne a fehérjebevitellel simán ételből. Gondolom, írtad volna, ha alig vagy nem ennél húst... Komplett fehérjeforrás, voila. Ha nem ennél húst, akkor pedig nézz utána a vegánok fehérjebevitelének (a gabona hüvelyessel jó párosítás és remek ételeket ad).
2017. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!