Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 192 cm 22 vagyok kezdő kondis....

192 cm 22 vagyok kezdő kondis. Bevasarolnek tapkiegeket . Milyen tomegnovelot, aminot, egyéb szert vegyek? 72 kg vok vékony.

Figyelt kérdés
Olvasgatom a z oldalakon a tapkiegekrol szóló cikkeket de olyan bonyolult annyi van... Milyen pack ot kell összerakni miből álljon a tapkueg? Ski gyur kerem az irjon koszi a tanacsokat fiuk!!
2017. jan. 25. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Étrendet állíts össze, aztán nézd meg, hogy egyáltalán szükséged van-e rá. Ha normális kajával is tudsz fejlődni, akkor nem is szükséges semmilyen kiegészítő. Hagyd a cikkeket, reklámok.
2017. jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zedricht ***** válasza:

Tápkieget akkor érdemes venni, ha nem tudod bevinni a szükséges tápanyagokat(fehérje,szénhidrát stb).

Ha ezeket nem tudod bevinni kajából akkor érdemesebb fehérjét venni.

Amino is jó bár én nem használok.

Fehérjét aszerint kell eldöntened, milyen időpontban akarod bevinni.

Szerintem elég az edzés utáni, azok a tejsavófehérjék a gyors felszívódásuk miatt.

2017. jan. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Azért olyan bonyolúlt és azért van olyan sokféle, mert sok olyan van mint te... akiket be lehet etetni okos marketing dumákkal aztán vesztek mindent...

Egy jó étrend... ennyi kell...

Aztán ha már fejlődsz

Vitamin, kreatin, fehérje

És ünnepnapokon l-arginin + koffein.

2017. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vitaminpakk, ízületvédő, fehérje.
2017. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nembirok sokat enni es nemisfogok. Egeszutse csak ki a taplalkozasomat exert vennek . Esetleg markaneveket hallhatok?
2017. jan. 26. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!