Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan futhatnék gyorsabban,...

Hogyan futhatnék gyorsabban, illetve hogyan lehetnék kitartóbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy átlagos 14 éves srác vagyok, akinek nagy álmai vannak, az hogy focista lesz.

Mivel Gareth Bale a példaképem, így én is inkább a sebességre akarok hajazni, mert az, hogy 4-5 ember között csak úgy lazán cselezgetek, az nem az én világom, én befejező leszek, de ahhoz sebesség kell.

Az osztályból egyik leggyorsabb futó vagyok, és bár 76 kiló vagyok, ez igaz.

Az a gond, hogy nagyon lassan gyorsulok és akkor is majdnem megfulladok, így a meccsek végére úgy kimaxolom a testemet, hogy aztán nehezen kapok levegőt.

Tanácsokat légyszives tudnátok írni? :)



2017. jan. 26. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
HIIT edzéstervek után kutakodj neten speciálisan futás gyorsításra illetve fontos kereső szó lehet a "fartlek", ez utóbbi talán még relevánsabb gyorsító edzések terén.
2017. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2017. jan. 26. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!