Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 honapja edzem. Lany vagyok...

3 honapja edzem. Lany vagyok (22). Kellene valtsak osztott edzesre? Ha igen hogy s mint? Koszii

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Most miért edzel és mit? Mi a célod? Hogy haladsz vele?


Ha nem írod le rendesen, hogy mit csinálsz és mit akarsz vele elérni akkor mi alapján lehet neked tanácsot adni abban, hogy hogyan tudnád jobban csinálni?

2017. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tomegelek.. sulyzos edzest vegzek. Heti 3x teljes testedzes. Izmot szeretnek felszedni
2017. jan. 31. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el magad. Van, aki nem akar osztottra váltani évekig, mert bejön neki a teljes testes.
2017. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már válthatsz egy egyszerű osztott edzéstervre. Attól függ, hogy a tömegelést mennyire veszed komolyan, mennyi izmot szeretnél?
2017. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amennyit csak lehet :D
2017. febr. 2. 20:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat eleg komolyan veszem..de kell keressek valahol jo osztott edzest.mert fogalmam sincs
2017. febr. 2. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!