Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elsősorban lányokat kérdeznék,...

Elsősorban lányokat kérdeznék, valaki végig csinálta már a 30 napos guggolást? Eredmény? Bocsánat ha nem jo kategóriát választottam a kérdéshez

Figyelt kérdés
Kismama vagyok,crosstréner mellett ezzel is próbálkozok de érdekelne hogy valóban hatásos e vagy csak fárasztom magam minden nap :)
2017. febr. 15. 22:06
 1/6 anonim válasza:
Én már többször is végigcsináltam, de ez a 30 napos dolog hülyeség. Kitartónak kell lenni, hogy a szokásoddá váljon a torna, és akkor szinte észrevétlenül beépül a mindennapjaidba. A kampányszerű dolgokkal nem lehet tartós eredményt elérni, de mindenképpen hatásos, csak ne hagyd abba az után az egy hónap után sem!:)
2017. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mindennapos edzés hülyeség, ha normálisan tudsz edzeni másnap nem bírsz.
2017. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát kismamaként azért ne kelljen már "normálisan" edzeni!
2017. febr. 16. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok értelme nincs,persze kezdésnek jó.

De ha mondjuk már 50 guggolást lazán megcsinálsz akkor felesleges még tovább növelni a mennyiséget.

2017. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h hanyadik hónapban vagy, de egy idő után el kell felejteni a guggolast és minden olyan gyakorlatot, ami haspressel/feszitessel jár. Vigyázz magatokra! :)
2017. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még az elején, 15. hét, 140guggolást kétszerre ( pár mp-es szünettel) megcsinálok.Igen,tudom hogy hamarosan abba kell hagynom....mint említettem ez kiegészítésnek szántam,nagyon félek a hizastol :/ nem szeretnék nyáron zsíros combokat és szülés után sem akarom hogy kinlodjak a súlyom miatt. Oda figyelek a kajára persze,de hát nem ehetek csak zöldséget,pedig ha nem épp nem vagyok terhes a fogyókúra, a diéta a mindennapjaim része :)
2017. febr. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!