Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mondják, hogy a Rubint...

Miért mondják, hogy a Rubint Réka videók semmit sem érnek?

Figyelt kérdés

RR fenékformáló gyakorlatait szeretném napi rendszerességgel végigcsinálni, hogy a minike és lapos fenekemből nyárig, ha nem is annyira látványos, de legalább érezhető eredményt érjek el :)

Azt hallottam a szakemberektől, meg kicsit is hozzáértőktől, hogy ez semmit sem ér, csak ha súllyal guggolok, meg az egyéb edzőtermi gyakorlatok. Az az igazság, hogy ha tisztességesen és helyesen végigcsinálja az ember Réka videóit, akkor azért elég keményen megérzi, ráadásul lehet nehezíteni lábsúllyal is.

Van itthon futópadom, azon melegítek be, és utána csinálnám a gyakorlatokat. Tényleg semmit sem ér? El se kezdjem?

Nagyon köszönöm (a nem lenéző) válaszokat, ugyebár nem mindenki érthet hozzá :)


2017. febr. 16. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Azért hiteltelen a tornázgatása ennek a nőnek, mert ő mellette súlyokkal is edz. Sajnos sokan elhiszik, hogy olyan alakja lesz majd a tornázgatástól, mint Rékának, mert Réka is tornázik. Kár, hogy neki nem attól lett olyan a teste.

Nem mondom, hogy semmit sem ér, de bőven jobb a súly.

2017. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem lehet hatásos. Én járok konditerembe, de fenékre otthon szoktam tornázni lábsúllyal. Igaz, nem pont Réka videóira. Egyértelműen szemmel látható a változás.
2017. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Milyen videókra nyomod, ha szabad kérdeznem? :)
2017. febr. 16. 13:32
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Én nagyon ajánlom Péntek Enikőt!

Szerintem mérföldekkel jobb Rékánál. (Rékára is tornáztam anno évekig) de mikor megtaláltam Enikőt,hát áldom a jóistent komolyan.

Soha nem lehet megunni az edzéseit,tök aranyos nő,a hangja sem idegesítő :D és nekem alakra is sokkal-sokkal jobban tetszik.

Ő nem is jár edzőterembe így sokkal hitelesebb az amit csinál.

2017. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Majdnem minden nap lent kondizik a terembe és súlyzózik, nem az otthoni ugrabugrától néz úgy ki ahogy.
2017. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Meg kellene érteni, hogy a folyamatosan növő terheléshez alkalmazkodik a tested. Az ugrálás nem ösztönzik 2 hét után fejlődésre a tested.
2017. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Végtelenül káros a megfelelő bemelegítést nem tartalmazza, és nyújtás sincs benne.


Tornázz Béres Alexandra videóira,azok kompletten felépített, komplex edzések. Nem csak nekiesik egy izomcsoportnak, és túlterheli ész nélkül,min egy flúgos.


B.A.val a bátyám (!) 30 kilót fogyott.

2017. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3: nem videókra tornázom. Egy erőnléti edző állította össze nekem a gyakorlatokat személyre szabottan (mind a kondisat, mind az otthoniakat).
2017. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
70%
Rekanak nincs is formas feneke. Felsotestre gyur. Hiteltelen. Meg tenyleg rosszul is vannak felpitve edzesei.
2017. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Max aki fogyni akar annak jó réka, node ha az étrend nincs rendbe ....és igen, réka terembe edz súlyokkal.
2017. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!