Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zöld kávé kapszula elfáraszt?

Zöld kávé kapszula elfáraszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy alapvetően a zöld kávé kapszulát fogyáshoz használják stb, de hallottam több helyen is, hogy tud segíteni egy edzés előtt kicsit felpörögni? Már egy jó ideje vettem Bioteches zöld kávé kapszulát, és akármikor bevettem edzés előtt, és vártam fél óra-1 órát, utána csak jobban fáradt lettem. Általában fél órás-40perces intervál edzéseket szoktam csinálni, és érezhető a különbség két edzés között:ha vettem be kapszulát fáradtnak éreztem magam, nehezebb volt az egész, ha meg nem akkor könnyebben ment. Ugyanez a heyzet a kávéval is, valamiért mindig befáradok tőle és fogalmam sincs miért, pedig állítólag "felpörget". Nem feltétlen szeretek bármi ilyenhez is fordulni, de amikor egy nap végén fáradtan érzem magam és edzeni is szeretnék akkor úgy érzem ezek talán segíthetnek, de eddigi tapasztalataim alapján nem nagyon tudnak. Kissé amatőr vagyok az egész témában, nem is akarom lány létemre kigyúrni magam, csak egyszerűen fogyni akarok és állóképességet javítani stb. Bárki, aki tud erről mondani valamit, kérem segítsen, javítson ki nyugodtan, ha valami hülyeséget írtam, mert mint mondtam, nem feltétlen nevezném magam jártasnak ebben a témában.



2017. febr. 17. 11:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!