Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így mennyire hatékony az edzés?

Így mennyire hatékony az edzés?

Figyelt kérdés

Itthon, eszközök nélkül csinálok egy edzéstervet. kb 7-10 perc alatt megvan az egész (vagyis most kezdtem, egyelőre kb ennyi), és ez ér valamit? Mármint helyes étkezés mellett izmosodok láthatóan? Vagy ez a kb 10 az semmi?

Tudom, tudom, hogy a kondi jobb lenne, de pénzem nincs rá (gimi... xd), és ezt az időmbe jobban be tudom sivasztani.

És van full body, popsi, kar, láb, has edzésterv. Egész testeset minden nap csinálok, a többit pedig elosztva 6 napra (2 együtt kb 15 perc). Az ilyen rövidebb edzésnél nem baj, ha csinálom minden nap?


19L



2017. febr. 19. 18:53
 1/4 anonim válasza:
Több gyakorlat kell egy izomcsoportra 15perc kevés ,az időtartamot szélesítsd ki intenzív fél órára
2017. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ez így nem baj, ha csinálok full bodyt meg még mellé egy izomcsoportot?

Vagy naponta csakis egy-egy izomcsoportra koncentrálni jobb lenne?

2017. febr. 19. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
kezdőként minden izomcsoportra kell 1 gyakorlat ami komolyan megdolgoztatja. Ha súlyzód nincs, mehet több gyakorlat is, úgy sem lesz olyan eredménye. Ja és guggolj :)
2017. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egy évig csináltam mindennap egy ehhez hasonlót és nagyon bevált
2017. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!