Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kura mikortol erzed a...

Kreatin kura mikortol erzed a hatast?

Figyelt kérdés
Kreatin kurat kezdtem el meg a feltoltest csinalom masodik nap mikortol lehetverezni tolle valamit?

2017. febr. 20. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem általános dolog,van,aki semmit se érez tőle. Várj 2-3 hetet,közben myomd az edzést keményen.aztán meglátod Úgyis.
2017. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én egy hetes kurat csináltam és utána már nem is használtam

Tehát egyik hétről a másikra már elég sokat dobott rajtam és hozzá teszem lány vagyok

Nagyon jól hatott rám a kúra

Most állandóan szedem

Januártól edzek és 2 hete szedem a tabikat

Minden edzesnapon tudok növelni a sulyon 1-1 gyakorlatnal

2017. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat mindkettotoknek
2017. febr. 20. 19:13
 4/9 eszkobaR ***** válasza:
Mi ez a kreatin mánia, itt mostanában? Annyira odáig vagytok érte. Ez is csak egy aminosav, mit vártok tőle de komolyan? A legtöbb embernek csak placebó. Egy tápkiegtol ne várjatok már csodát.
2017. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Semmi maniarol nincs szo kiprobalom ha jo jo ha nem akkor ez van ! Feltettem egy kerdest hogy masnak jo volt e mit erzet fejlodott tole es ennyi !

Mit okoskodsz meg vergodsz? Nem kell valaszolni es kesz ha nem akarsz

2017. febr. 20. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sose éreztem anno tőle semmit. Pénzkidobás szerintem.
2017. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt en is hallotam , hogy nem mindenkinek hat mindenkinek mashogy hat a szervezetere
2017. febr. 21. 07:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor legelőször kipróáltam a kretin monohidrátot, alig hittem el, mint ha kicseréltek volna. Egyébként kerékpározáshoz használom és voltak olyam helyek, ahol bizony nem tudtam feltekerni még lassan sem. Mindig néhány pedál forduat után égő izmokkal "estem le" a bringáról.


Aztán hallottam a kretinról és gondoltam, kipróbálom.

Utána azon a korábbi nekem nehéz szakaszon megint elindultam és ment. Aztán kíváncsi voltam meddig bírom. Nyomtam, csak nyomtam és nem fáradtak az izmaim. Hihetetlen volt elsőre. Még a filmbeli yedi jutott eszembe róla viccesen, hogy ettől "velem van az erő" :) Folyamatos egyenletes tekerés mellett mindenen átmementem ahogy korábban még soha életemben sem.


Azóta már kipróbáltam több étrend kiegészítőt is ami erősíti a kreatin hatását. Ilyen a HMB.


Az a különbség ezeknek a szereknek a szedése között, hogy ahhoz kell pár nap amíg a kretinnal az izom telítődik és csak hosszabb idő után lassan megy ki belőle.


A HMB a bevétele után kb másfél óra után telítődik a keringésben és utána ha jól emlékszem 2 óra múlva bomlik a felére a koncentrációja. Vagyis a HMB-ből egy több órás zom munkához kb. óránként érdemes pótolni a napi max adag elosztásával, hogy hosszabb legyen a hatás.


Aztán van a citrulin malát, az az L-arginin saját szervezetben való előállítáasát segíti elő. Ennek értágitó hatása van. Ezek együtt dobnak sokat.


A többihez nem lehet tudtommal hozzászokni, csak a kreatinhoz. A kreatinnál kb két hónap után érdemes egy-kt hónap kihagyást tartani, hogy utána megint elemi erővel dobjon meg. Aztán lehet, hogy másnál nem így működik, de nálam nagyon bejöttek ezek a szerek.


Volt egy étrend kiegészítő még amit kipróbáltam de az éppen ellentétes hatást váltott ki nálam, Ez a béta-alanin. Erre is azt mondták, hasonló a hatása mint a kretinnak és a HMB-nek és állítólag savasodást gátló hatása is kellne legyen.

Nálam viszont levertséget fáradtságot izomfájdalmat és bélrendszeri tüneteket okozott, még jó, hgy a vad természetben tekertem közben, volt hol intézni. :)

2017. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt !
2017. febr. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!