Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Megsértődhet" azon egy...

"Megsértődhet" azon egy személyi edző, hogy nem akarok párban edzeni?

Figyelt kérdés

Telitve van az edzom, akivel mar 1 honapja dolgoznk egyutt, de szeretne jonni hozza edzeni egy srac. Felvetette nekem az edzom, hogy becsatlakozhat e hozzam, mellem es akkor parban fogunk edzeni.

En elutasitottam, igy is nehez osszehozni az edzesek idopontjat, meg nekem igy jo, hogy csak ram figyel. Nekem arra nincs szuksegem, hogy egy esetleges nagyhangu raadasul vadidegen edzotars elvonja az edzom ram szentelt figyelmet.

Neheztelhet emiatt az edzo ram?


2017. febr. 23. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neheztelhet de nem jogosan. Igazad van ne engedd.
2017. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez van ha az ember egy bohóchoz jár, nem egy igazi edzőhöz. Egy rendes edzőnek ilyet eszébe se jutna még csak elméleti szinten sem felhozni a kuncsaftjának.
2017. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A személyi edzö azért személyi, mert csak veled foglalkozik. EZÉRT FIZETED ÖT! 2-eskének igazat adok a bohóc jelzöre. Kérdezö, keress másik illetöt, aki edzö.
2021. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!