Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi belefér egy szálkásító...

Ennyi belefér egy szálkásító étrendbe?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sulis vagyok, es a kerdesem az lenne hogy belefer-e a szalkasito etrendbe ha megeszek a suliba 3 szendvicset? Azon kivul etrend szerint megyek csak amig az iskolaba lennek addig ugy mond " csalnek " ezzenl egy picit. Szerintetek egy endomorph testalkatunak ennyi belefer?
2017. febr. 23. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

napi kalórialimitedbe belefér?

ha igen akkor igen, ha nem akkor nem

2017. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az is étel. Ha belefér a makróidba, nem leszel tőle éhes s nincs bajod a gluténnel, miért ne?

Tökmindegy, milyen a testalkatod.


De ha neked a szendvics csalás, egyél mást. Nem értem, mit számít, hogy iskolába jársz-e? A fogyósban is mindig ezen lovagolnak. Mit nem tudsz enni suliban, amit otthon? Pár dolgot, de minden mást vihetsz... Rengeteg ember jár suliba vagy munkába s viszi az ételét egy dobozban.

2017. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs idom reggelre is csirket sutni
2017. febr. 23. 23:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kifogasnak hangzik, de meg igy is nehezkesen erek el, es direkt igy dobtam ossze az etrendet, mert a tobbi etkezes elkeszitese is vesz el az idombol
2017. febr. 23. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
én a 4 középsulis évemből 3-at úgy töltöttem hogy 90%-ban főttételt vittem, többnyire csirke+rizs+zöldség, képzeld ha megcsinálod este és berakod a hűtőbe, másnap ugyanúgy meg lehet enni :O :O :O
2017. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, csak épp a fél napos kihült csirke rizsnek másnap a melóban/suliban már az állaga meg az íze is szar... tudom mert pont eléget (éveket) hordtam külömböző csirkés, rizses, zöldségköretes trutymókat melóba...

Mérd le a zsemle súlyát, kb annyi lisztel számolhatsz is nyugodtan... valamivel kevesebb, hiszen néhány százaléka víz, néhány meg különféle adalékanyag... de ha az egészet lisztnek számolod az a tuti... így máris tudsz vele számolni és tervezni...

A belevalót meg értelem szerűen szintén lehet számolni...


Annyi, hogy én magamnak sütöm a kenyeret/zsemlét előre egy hétre... szóval az én kenyerem biztosan csak liszt víz kovász.

2017. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan előre készítik el az ételt (több napra vagy este másnapra) és nagyon megfelel nekik hidegen (a csirke pont remek tud lenni úgy, nekem a tükörtojás kevésbé jön be hidegen s van, aki azt visz és nulla problémája van), de ezen nem fogunk összeveszni. Csinálja mindenki, ahogy neki jó. De valamit választani kell, ha ez ezért nem tetszik, az meg azért, úgy nehéz. Bár vannak még lehetőségek, elvégre még hús és gabona nélkül is lehet megfelelően táplálkozni.
2017. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De én nem arra vagyon kiváncsi, hogy hogyan csináljak kaját a sulira, hanem hogy ettől lehet-e fogyni, ha még egy ennyi beékelődik az étrendenbe?
2017. febr. 24. 23:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Kalóriaegyenleg kérdése, fogysz-e. A szendvics nem akadályoz meg a fogyásban misztikusan...

Csak van, aki szerint nem egészséges, van, aki éhes marad tőle vagy hamar megéhezik, annak nem célszerű. De ha a makróidba belepasszintod, nem aggódnék a fogyás miatt.

2017. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!