Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért jön nehezen az izom?

Miért jön nehezen az izom?

Figyelt kérdés

Elég nehezen tudok hízni. Már 3 éve testépítek, de nincs látványos változás, annyi, hogy formásabb vagyok, de sok izom nem jött fel. A súlyokat folyamatosan tudom emelni, de nem segít. Napi 4 ts/kg szénhidrátot és 2 ts/kg fehérjét eszek, és nem jön az izom. Viszont ezt már nem tudom feljebb vinni, mert így is fáj a hasam (szálkásításkor is fájt, de nem ennyire). Szinte minden étkezés után fáj a hasam, ha nem eszek több óráig akkor múlik csak el. Voltam már orvosnál, kiderült a laktóz érzékenységem, viszont a tejtermékek elhagyásával se javult a helyzet. :/


L/24


2017. febr. 24. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor hagyj el valami mást is vagy vizsgáltasd ki magad jobban, mert ez nem állapot, hogy evés után fájdalmaid vannak...


De ha a súlyokat 3 éve emeled, akkor képtelenség, hogy ne izmosodj.

2017. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 3 év alatt voltak szálkásítások is, viszont ott izomból is sokat fogytam, úgyhogy a tömegelést szinte elölről kellett kezdenem mindig.
2017. febr. 24. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy értelmes jól megtervezett tömegnövelés szálkásítás nélkül mehet 3-4-5éven át...
2017. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sok zsír jött, akkor inkább sokat eszel, nem keveset... Bár rendes szálkásításkor sem illendő valamirevaló izmot veszteni. Valami nagyon nem OK.
2017. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, nem tudom, hol lehet a gond, de valami biztos nincs rendben ha rendszeresen fáj a hasad és még csak nem is fejlődsz.

Elég vizet iszol? Még az is bekavarhat, ha nem, mert belassul az emésztésed. Laktózérzékenysém van nekem is, és enye tejfehérje, tojás és liszt intoleranciám, így ezekből eleve kevesebbet fogyasztok. Lehet neked is érdemes lenne ilyen vértesztre elmenni, én puffadás és gyomorfájás miatt mentem el anno.

2017. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én még annyit tennék hozzá, hogy ne várj olyan testet, mint az Instagramos fitneszmodelleké, mert


1, Azok beállított képek, Youtube-on többen megmutatják, hogy egy kicsit másként süt rájuk a fény, és volt kockahas, nincs kockahas.


2, Nem tudhatod, hogy mit használnak és mit nem. Nagyon nagy álomvilág van a fejekben az elérhető női testről.


Nő vagy, nem fog feljönni sok izom.

2017. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szüless újra férfiként.
2017. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisz85 ***** válasza:
a kajádban, vagy az edzésben van a gond, vagy mindkettőben, több infó kell hogy érdemben segíthessünk
2017. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!