Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy szálkásitsak? (160cm)

Hogy szálkásitsak? (160cm)

Figyelt kérdés

160cm vagyok 60kg 18 éves f. Edzeni szeretnék viszont nem nagyon tudom, hogy mit.. tömegelni nem akarok mert az hülyén nézne ki, inkább szálkásitani szeretnék.

Milyen edzéstervet ajánlotok?

Terembe mire edzek mennyit és hogyan mennyit fussak ezen kivűl valami más tanács?

Táplálkozástól félek a legjobban, amikor olvasom hogy egyesek ennyi kalóriát visznek be, ennyi szénhidrát, zsir stb legtöbbször elmegy a kedvem mert el nemtudom képzelni ahogy számolgatom evésnél meg ilyeneken filozzak.. sima itthoni koszton élek, leves, különböző főételek, meg sandwichek. Chips, csoki gyorsétermi kaját szinte soha nem eszek, csokit szoktam régebb de mivel elég zsiros a bőröm meg pattanásos vagyok már egy hónapja megfogattam semmi csokit nem eszek..

Ja amugy a zsiros bőr meg a pattanások amivel még akarok kezdeni valamit, erre valami tipp?

Nem az a cél hogy hogy valami nagyon komolyan kidolgozott testem legyen, csak 160cmvel ha nőni már nem fogok legalább valahogy nézzek ki, meg a másik ez a sok pattanás, természetesen legfőbb, hogy egészséges legyek..



2017. febr. 24. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
"tömegelni nem akarok mert az hülyén nézne ki, inkább szálkásitani szeretnék." Szálkásítani tömegelés után lehet..
2017. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tömegelés és a szálkásítás között az étkezésben van különbség, ugyanúgy kell edzeni.


Döntsd el, mit akarsz. Hájt veszteni? Izmosodni (akkor tömegelni is akarsz, akármit is írsz)? Mindkettőt?


Gondolom, nem vagy valami izmos, ekkor először szálkásítást ajánlok, majd tömegelést.

A testépítés rovatban vagyunk, így nyilván heti 3 teljes testes edzést ajánlok (bár az alakjukkal elégedetlen s valamiért fogyni vágyó 50 kilós lányoknak is ezt szoktam javasolni a fogyósban :D), mellé még aerob s némi kardió. Még ha nem is akarsz különösebben izmos lenni, az egészséges életmódhoz s jó kinézethez azért elég jó ötletnek tűnik számomra ennyi is ilyen mozgás.

2017. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most tömegelni kezdjek vagy szálkásitani? :D

A teljes testedzés alatt azt érted hogy egy nap kar hát mell láb váll egyszerre ? :o

2017. febr. 24. 18:12
 4/6 Krisz85 ***** válasza:

kedves kérdező:


egy, ahhoz hogy ne nézz ki sza*ul ahhoz tömeg kell, ha nincs rajtad izom, akkor képzeld el hoy nézel majd ki zsírmentesen, még lehet hogy hülyébben mint amikor elkezdted az egészet


igen, lehet az elején még kövérebb leszel, de kell egy izomzati alap, nem kell testépítő méretű izom, de izom kell, mert másképp leszálkásodni se tudsz, minél több az izom, annál gyorsabban és könnyebben adod le a zsírt is egyébként


mivel még házi koszton élsz, gyakorlatilag 0 az esélyed hogy jó fizikumod legyen, de ha 5 6x eszel, kerülöd a feldolgozott kaját, este már nem eszel ch-t csak fehérjét, akkor számolgatnod se kell, kardiózz napi 1 órát, mellette mehet 1 3 óra súlyzós edzés, akár teljes test, testrészenként egy gyakorlat


sárga kapszulát olvasgasd szépen


www.sargakapszula.hu


ott mindent megtalálsz, ingyenes!

2017. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, azt értem alatta, hogy heti 3-szor leedzel mindent. Miért a csodálkozó smiley? Kezdőknél ez a javasolt módszer... Van, aki később is sokáig kitart mellette.


Nem tudom, hogyan nézel ki s ez mennyire zavar. Kezdheted szálkásítással. Bizonyára ez a jó ötlet, gondolom, kevés izmod van, tehát háj akad rajtad rendesen, ami nem néáz ki jól. De nem tudom, lehet, hogy sportoltál. Te látod.

2017. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezen az oldalon megtalállod a megoldásokat, keresd a videók közt !


https://www.youtube.com/channel/UCQWRpYkql9I1uFT1c6IajCg

2017. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!