Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lehet, hogy egy ember...

Miért lehet, hogy egy ember magasabb nálam, izmosabb és zsírosabb is, én mégis nagyobb vagyok nála (testsúlyban)?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy lefalábbis majdnem egyforma a testsúly
2017. febr. 24. 22:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Tobb a mely izmod. (Pl huzockodastol fekvotamasztol) + a csontjaid is vastagabbak. Fiatalabb koromban volt egy osztalytarsam aki alacsonyabb volt nalam legalabb 30 cm rel megis egy sulyban voltunk. Es volt egy 10 cm magasabb elhizott is aki meg konnyebb volt nalam. Ez ilyen nem vagyunk egyformak. Orulj neki, ha eros vagy es fejleszd tovabb magadat.
2017. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert az izmaid 75%a víz a víz fajsúlya pedig nyagyobb minta zsírnak. Lemérheted pl egy mérlegen, hogy egy pohár víz nehezebb mint egy pohár étolaj vagy zsír.
2017. febr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már miért lenne az izmaim 75%-a víz?
2017. febr. 25. 12:39
 5/5 paper_chaser ***** válasza:
Szerintem annyi a titok, hogy zsírosabb az az ember, de sokkal. Csontozatban max 1-2 kg különbség van.
2017. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!