Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megállt a fogyás, milyen...

Megállt a fogyás, milyen mozgás kombót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Direkt nem a fogyás kategoriába írom ki.

-65kg nyomtam le magamrol.

158cm vagyok jelenleg 72kg körül mozgok. A doki szerint még egy tizest jó lenne letolni magamról, de egyszerűen nem megy. Minden nap edzés. Intervall futás alsó és felső test nap nagyobb, nem rózsaszínű súlyokkal.🙃

Biotech super fat burnert eszem, mellé most lcarnitint néztem.

Kajám rendben van. Foggalmam sincs hogyan tovább. Szerintetek min változtassak? Vagy milyen tápkieget nézzek?! Már az elkeseredés határán vagyok,mert bár a ruhavásárlás sima ügy,plasztika-korrekcio is volt és lesz is,de még mindig nem látom magam egy cseppet szebbnek, és ezért úgy érzem kezdem feladni. Fél éve stagnálok.

Itt tartok jelenleg. Bármilyen kritikát szívesen fogadok.

[link]

Köszönöm,ha segítesz.


További szép estét.



2017. febr. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne eddz minden nap a regenerálódásra is oda kell figyelni. Az L-karnitin jó ötlet. A zsírégető helyett/mellett szerintem szedj BCAA-t ( [link] ) és Glutamint ( [link] ). A CLA-t is kipróbálhatod esetleg.

Szénhidrát hintáztatás újra beindíthatja a fogyást.

Az is lehet hogy azért állt meg a fogyás mert belassult az anyagcseréd. Fokozott igénybevétel esetén ez elő jöhet mint védekező mechanizmus.

Amúgy ez a -65kg nagyon komoly teljesítménynek számít ugyanakkor hatalmas trauma is a testednek. Gondolj bele lassan fele annyit nyomsz mint amikor elkezdted. Elképzelhető hogy a genetikádból kifolyólag a szervezeted nem tud ilyen gyorsan alkalmazkodni a változáshoz ezért megálljt parancsol. Lehet az lenne a legjobb ha pihennél egy kicsit majd újult erővel ugranál neki a diétának.

Sok sikert és kitartást kívánok!

2017. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Én is néztem már ezeket,de nem mertem kipróbálni, de ha te is ezt javaslod akkor lehet kikacsingatok ezek felé.

Sajnos a térdem kicsit fájdogál szóval volt most egy egy hetes kihagyás,de nem érzek semmi javulást.

Az anyagcserém valóban be van lassulva, látom magamon. Picit vizesebb és hasasabb vagyok a kelleténél. Ilyenkor van valami tanács.

Mégegyszer köszönöm,hogy időt szakítottál rám.

További szép napot. 🤗

2017. febr. 26. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja hát igen ami még fontos lenne és nem írtam az a vitaminok. C vitamin, magnézium, kalcium(csontok és ízületek épsége miatt nagyon fontos). Legcélszerűbb ha ezt így letudod egy komolyabb multivitaminnal. Ízületvédőt is használhatsz az segíthet a térdeden. Ezektől nem kell félni semmilyen egészségügyi problémát nem idéznek elő ahogy a többi táplálék kiegészítő sem.

Legfeljebb ha túl sokat iszol belőlük akkor terheled feleslegesen a vesédet.

Lehet hogy azért vizesedsz mert túl keveset iszol. Ilyenkor a tested ha hiányt szenved el akkor próbál minél több vizet megkötni hogy azt elraktározza. 20 testtömeg kg-ra 1 liter víznek kell jutnia. Tehát te nyugodtan megihatsz naponta 3 és fél liter vizet. Ennek semmi kockázata, mellékhatása sincs max többször jársz majd mosdóba.

Kis olvasni való s vízről: [link]

Bármilyen kérdésed lenne írj nyugodtan és segítek amiben csak tudok:)

2017. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne eddz mindennap, kell a pihenő nap is a regenerálódáshoz! Próbálj ki esetleg hiit edzéseket, ezek igazából 20-30 perces intervallok, és nagyon jól felpörgetik az anyagcserét. A helyedben max. 3 súlyzós edzést és 2 hiit-et csinálnék.

Kajában nem tudom most hogy eszel, de próbáld ki a szénhidrát ingáztatást. Edzős napokon legyen magasabb a ch, pihenőnapokon alacsonyabb.

Nagyon ügyes vagy, hogy már ennyit fogytál, le a kalappal, fantasztikus eredmény! Ne add fel, kicsit változtass a megszokott dolgokon edzés és diéta ügyben is, és lesz változás!

2017. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!