Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az izomnöveléshez feltétlen...

Az izomnöveléshez feltétlen szükség van a 2g/testsúly fehérje bevitelnek?

Figyelt kérdés

Ez a mennyiség nem sok? Teljes mértékben hasznosul az egész, vagyis ebből csak izom lesz? És erre mindennap szükség van?


Rendes, kulturált válaszokat várok.



2017. febr. 26. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2g az a naturál kezdő/haladó szinthez van behatárolva, alapvetően nem sok mert az izom mellett más biológiai folyamatokhoz kell.

Napi szinten kellene fedezni a bevitelt, de van hogy nekem se sikerül mindig, hisz dolgozó emberként már eleve nem úgy kezdem a napot mint egy kötetlen celeb, aki fel kel 8kor, indít egy reggelivel, és egészen este 20-21 óráig egyenletesen eszik kb 5x.

Szóval minél jobban, figyelsz rá, annál jobban haladsz.

2017. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tested mas folyamataihoz is elengedhetetlen a feherje nem csak az izomnovekedeshez. 2g szerintem boven eleg nalam pl 1,5-1,3 megy.
2017. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2 g/testsúly az legfeljebb úgy értelmezhető hogy összesen 2 grammot eszel meg:'D Szerintem te a 2g/testsúlykilogramm-ra gondolsz.

Amúgy nem feltétlen szükséges ennyi fehérje a fejlődéshez. Ez a te genetikádtól függ valamiint attól hogy melyik stádiumában vagy épp a "sport karrierednek". Ez alatt azt értem hogy pl ha még csak most ismerkedsz a testépítéssel és előtte szendvicsen meg kürtös kalácson éltél(nem vádollak ezzel, ez csak egy sarkított példa) és bevittél összesen napi 10 gramm fehérjét akkor a 1g/testsúlyilogramm is fejlődést fog produkálni. Ha meg már több hónapja, éve edzel akkor akkor saját magadon kell kikísérletezned hogy mennyi a megfelelő mennyiség.

2017. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát.
2017. febr. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!