Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés elkezdéséhez...

Tömegnövelés elkezdéséhez melyik tömegnövelő jobb?

Figyelt kérdés

Rólam azt kell tudni, hogy úszok, és emellett szoktam kondizni. /tehát számomra az úszás a prioritás/


Két jelöltre szűkítettem a listát.


Az egyiket magamtól találtam, ez elvileg állóképességi sportokhoz is jó. Ami nem tetszik, hogy nagyon kicsi a fehérje aránya, és az ára. /legolcsóbb/

[link]


A másodikat pedig gyakorin ajánlották, tudom nem szentírás, ezért utána néztem. Szerencsére pozitív visszajelzéseket láttam, úgyhogy elgondolkodtam rajta.

[link]


A tömegnövelő étrenddel tisztában vagyok, azzal nincs probléma.


Szerintetek?


Fontos kiemelni, hogy most kezdeném el a tömegnövelést, ezért is találtam az első verziót.


2017. febr. 27. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

ha megvan az etrend minek ilyen venni?

ez csodat nem tesz veled

tele van cukrokkal ami zsirkent ragad rad

tomegnovelo az kaja por formajaban,nem tudom minek szedni

ha meg uszol is akkor jo sok kajat kell enned

2017. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van itthon egy tábla milkacsokim kb ugyan ezek a makrói, árban sem lenne sokkal drágább. Na de most komolyan ezek még a tömegnövelők között is a leggagyibbak.
2017. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!