Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A konditeremben valóban sok a...

A konditeremben valóban sok a bunkó, beszólogatós ember?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ostoba kérdés, aztán lemegyek először és meglátom, hogy semmi gond...de van egy gyúrós ismerősöm, 3 éve csinálja, csupa izom, és állandóan a nála kisebb izomzatúakat vagy kezdőket szapulja - mondjuk más témája szinte nincs is, mint a testépítés. Mindig hozza haza a sztorikat a teremből, hogy most éppen milyen béna embert látott, ahogy pakolgatta a súlyokat vagy szerinte rosszul csinált egy gyakorlatot.


Ez mennyire jellemző? Nagyon szeretnék menni terembe (eddig csak otthon csináltam 3 hónapig), de ha rossz a közösség, akkor az el fogja venni a kedvem. 22/f


2017. márc. 6. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha életedben találkozol 1db bunkó kövér emberrel onnantól kezdve számodra az összes kövér ember bunkó lesz? Kb. ennyi értelme van a kérdésednek.
2017. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Életemben egy igazi gyúróst ismertem testközelből, szóval egyelőre igen, általánosítok, mert más alapom nincsen. De a te stílusod sem túl megnyugtató sajnos.
2017. márc. 6. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, olyan helyre kellene menned ahol nincsenek ilyen izomagyúak..vagy olyan idöben mikor ők nincsenek..mondjuk én mindig koran megyek edzeni, akkor kevesebben vannak.de beszólni nem fognak!
2017. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zedricht ***** válasza:
Nyugi, a nagy része jófej. Nyílván vannak bunkóbbak, de nem kell velük foglalkozni. Igazából ez a terem nagyságától is függ. Minél nagyobb a terem annál hidegebb lehet a hangulat. De az emberek nagy része jófej, segítőkész.:)
2017. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ember megint általánosítasz, csak azért mert nem ültettelek az öledbe és simogatva a fejed magyaráztam el miért baromság a kényszerképzeted egyből beskatulyázol. Honnam veszed, hogy izmos vagyok egyáltalán? Semmi összefüggés a testkompozíció és a viselkedés között, bármily meglepő is ez számodra. Egyébiránt egy edzőterembe edzeni járnak az ember, mindenki a saját dolgával törődik. Ha közösségi élményt keresel menj tánccsoportba, vagy valami terápiára. Lehet rádférne az is.
2017. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy feltételezem, hogy gyúrós arcok írnak a testépítés csoportba :)). Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 6. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:

A kirívóan fogyatékosokat azért megmosolyogja az ember, de egy simán kezdő sráccal szerintem senki nem foglalkozik. A saját példámat tudom hozni. 3 éve edzek az első 2-ben azért néztek az emberek mert vékony voltam, most meg azért nézek mert izmos vagyok. Fél éven belül pedig már 3-an jöttek oda, hogy "mit tolsz?" amitől így fejlődsz..(semmit) Keress egy olyan termet ahova főként a korodbeliek, fiatalok járnak, köszönj érkezéskor(plusz pont ha tusolsz is) és senki nem fog veled foglalkozni. A 40-50-es "régi motorosok" már kicsit nehezebb esetek de velük is ki lehet jönni.

(Tudom ez is általánosítás, bocsi Cortez! <3 :D)

2017. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Passz, sosem hallok semmit a fülembe dugott zenétől...
2017. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!