Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet ennek az oka, valamit...

Mi lehet ennek az oka, valamit rosszul csinálok? Esetleg ha az edzést nagyobb súlyokkal végezném a bal oldalra az eredményes lenne, vagy ha a jobb oldalra nem dolgoznék egy ideig?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem konditerembe járni izomépítés céljából és észrevettem magamon, hogy a két fenekem nem egyformán fejlődik, feltűnően formásabb és izmosabb a jobb, valamint az edzések közben is érzem, hogy sokkal jobban meg van terhelve, illetve ez izomláz formájában is megnyilvánul.

2017. márc. 8. 18:21
 1/4 anonim válasza:

Nem egyenletesen csináltad eddig a gyakorlatokat mivel ezek szerint a jobb lábad illetve feneked jobban megvolt terhelve mint a bal..

A nagyobb súllyal való edzést nem javaslom szerintem nem túl jó a hátnak ha az egyik oldalon nagyobb súly van

Az javaslom személy szerint hogy végezz csak a bal oldalra gyakorlatokat (pl guggolás 1 lábbal)

Remélem tudtam segíteni

2017. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az edzésre?
2017. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*mi az edzésed?
2017. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2017. márc. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!