Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 napja szálkásítok, ez az...

5 napja szálkásítok, ez az étrend megfelelő szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggeli: 50 g zabpehely

+10 g lenmagolaj


1.étkezés: 100 g csirke

50 g rizs(barna)

100 g brokkoli


2.étkezés: 100 g csirke

50 g rizs(barna)

100 g brokkoli


3.étkezés: 100 g csirke

50 g rizs(barna)

100 g brokkoli


4.étkezés: 150 g csirke

100 g brokkoli


Ehhez hozzá jön +200 kalória (edzés után, + lefekvés előtti fehérje)

+200 kalória (1 doboz kukorica a rizshez)


És így kb 17-800 kalória.


Testsúlyom 66 kg, képet mellékelek: [link]


Tudom, hogy nem vagyok túl izmos, de 1 év alatt 16 kilót szedtem fel és nagyon bezsírosodtam. Több ösztrogént termel a szervezetem így, rossz a közérzetem is, illetve alacsonyabb testzs.száz.-kal könnyebb izmot is építeni.



2017. márc. 9. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez alapján csinálom: [link]


Csak a két fehérjét számítsátok le.

2017. márc. 9. 19:15
 2/7 Zedricht ***** válasza:
Végülis nem rossz,de marha unalmas.
2017. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Krisz85 ***** válasza:
0%

kukoricát felejtsd el de nagy ívben, edzés után fehérjén kivül mi megy ég? kéne cukor is, pl vitargo, attól nem zsírosodsz be, fefekvés előtt milyen feéhrje megy? próbáld a sovány túrót, cottage cheese-t vagy tojásrántottát fehérjéből /sárgája kuka ha a zsírbeviteled optimális/, reggel fehérje? akkor nincs rá szükség? de, be amúgy jó, a ch-kat és a húsokat ahogy zöldséget is cseréld, amíg 3 óránként eszel, ch jó minőségű és csak délutánig eszel, zöldség, folyadék és minden kajában tiszta jó minőségű fehérje van, edzel és karidózol rendese/vagyis aerob edzel/ nincs az az ég, hogy Te ne szálkásodj le.


ennyi. :d

2017. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt a reggeli étkezést nem nagyon értem. Elrágod szárazon a zabot és iszol rá lenmag olajat?
2017. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a cikkben benne van a véleményem :)

2017. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj a kukoricával?
2017. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 El sem olvastam, csak a felét, mert olyan iszonyúan sza.rul van megfogalmazva, hogy rendesen fájt. Szókincs ott megáltt a palinál (gondolom nem te írtad), hogy minden egyes kötőszó az "és". Pl: Elmentem a vásárba és, megvettem egy hamburgert és megfőztem és tálaltam és megettem és azt mondták, hogy nem ízlett senkinek, és hogy én rossz szakácsvagyok és ezért szomorú lettem, és elmentem aludni. Ugye milyen idegesítő? :D


Egyébként tisztában vagyok a kalóriákkal, tehát ha nem lesz brokkoli, tudom mivel helyettesítsem. Az, hogy a Shop.builderről szedtem le, csupán csak annyit jelent, hogy ez kényelmesebb, mint magamnak összeírkálni.

2017. márc. 10. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!