Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Voltatok már úgy, hogy egész...

Voltatok már úgy, hogy egész héten nem volt kedvetek terembe menni? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2017. márc. 11. 09:30
 1/2 Zedricht ***** válasza:

Szia, igen volt már, sőt mostanában elég gyakran. Igazából mentem/ megyek ha van kedvem ha nincs. Ha van egy célod és el akarod érni akkor nem kedv kérdése szerintem.

Nyilván, ha időhiány vagy betegség az oka akkor nem megyek, de ha csak nincs kedvem akkor megyek.

2017. márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

szia, nekem pont ez a hetem volt ilyen, tavaszi fáradság, ahogy öregszem észreveszem, hogy ilyenkor állok át hormonálisan a tavaszra, hülyén hangzik de az ember is ilyen, mintkb a medvék, télen teljesen más a hormonális működésünk, mint nyáron, és a napfény is kevésbé ér minket, nincs annyi D vitamin a szervezetünkben.


ilyenkor inkább sétálok, bringázom, de csak aemnnyi jólesik ha 20p akkor 20p ha másfél óra akkor másfél, semmi tempókényszer, csak megyek, ill nézek pár edzővideót, hogy újra kedvem legyen lemenni, egy két hét és el szokott múlni, ami fontos, hogy a kaja addig is relatíve rendben legyen és

2017. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!