Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha reggelire főtt tojást...

Ha reggelire főtt tojást eszek délben meg babot meg ilyeneket ami nem hús azzal érhetek el valamit ha edzek?

Figyelt kérdés
Van egy pár kg feleslegem azért gondoltam ezt, hogy közben fogynék is vmit. Szerintetek így jó?

2017. márc. 13. 19:02
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
44%
A napi össz makróbevitelnek kell meglenni, nem csak egy- két kaja számít. Olvasd el a sárga kapszula című kis könyvet (keress rá neten), mert neked ide oldalakat kellene írni.
2017. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagy vonalakban elég lenne
2017. márc. 13. 19:08
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
44%
Ott nagy vonalakban van. Vékony kis könyv. Telorol nem akarok sokat írni.
2017. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Corteznek igaza van, bővebben több ezer oldal lenne.

Egyébként ha ilyen kajákat eszel egész nap akkor persze, hogy érsz velük valamit, ezek mind jó kaják, egyél fehérjedúsan és fejlődni fogsz, mire meg már nagyobb odafigyelés kell addigra úgy is több tudásod lesz a táplálkozásról.

2017. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a csirkerizszöldségtojástúró és a mindent eszek mindennel forma között kb 2 kiló zsír különbség van. Erőben pl. a mindenszarzabálással jobb vagyok.
2017. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!