Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Protein nélkül van értelme...

Protein nélkül van értelme kondizni? 15/F

Figyelt kérdés

Most kezdenék el kondizni,sok barátom is jár és mellette táplálékkiegészítőket/proteineket szednek.

Azt mondják ,hogy ,ha jársz edzeni és fejlődést akarsz elérni ,amkor kell nekem is szedni.

De én az egészség híve vagyok és megpróbalnám mellőzni az ilyen porokat ,a szüleim sem támogatják.


Arra lennék kíváncsi ,hogy el lehet-e érni azt a szintet protein nélkül ,mint proteinnel ,mondjuk ,ha egészségesen étkezem és sok fehérjével dús ételt eszem ?

És ,hogy tényleg annyit használ-e ,mint ahogy mondják, vagy tényleg csak arra jó ,hogy jól nézzen ki a test rövid időn belül ?



2017. márc. 20. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Egészség híve. Aha. Úgy érted, hogy ha valamiről nem tudod mi az, már rögtön félsz tőle?


Protein por az simán protein por. Nem gyógyszer, nem gonosz kemikália. Kicsit olvass utána a dolgoknak mielőtt hülyeséget mondasz.

https://www.youtube.com/watch?v=vBF2sndWtHo

2017. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászólónak teljes mértékben igaza van.


A protein nem egészségtelen, nem doppingszer, nem fogsz tőle egetrengető eredményeket elérni, ebből adódóan nem pótolhatatlan. Fehérjeporokat csak azoknak kell szedni, akik nem képesek annyi fehérjét bevinni a szervezetükbe szilárd táplálékkal, mint amennyire szükség lenne. Neked, 15 évesen szerintem nem kell olyan mennyiségű proteint a szervezetedbe juttatni, hogy azt szilárd táplálékkal ne tudd bevinni. Bár ez függ a tulajdonságaidtól, de maradjunk az átlagnál. Egyelőre arra figyelj, hogy felkészítsd az izmaidat, izületeidet a terhelésre, illetve sajátítsd el az alapvető, majd a bonyolultabb gyakorlatokat. Ha eszel, iszol normálisan, pihensz eleget, akkor eleget fogsz változni. Másfél, esetleg 2 év múlva pedig lesz annyi tapasztalatod és tudásod (remélhetőleg), hogy tudni fogod, mikor, miből és mennyit kell majd a szervezetedbe vinni. :)

2017. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Most már kezd tiszta lenni ez az egész dolog.

2017. márc. 20. 22:42
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
79%
Ha megvan a napi fehérje mennyiség szilárd sima kajából, akkor nem kell porból kiegészíteni. Ennyi, nem bonyolult.
2017. márc. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van. Protein=fehérje. Bizonyítsd be az okos haverjaidnak, hogy nem kell semmilyen táplálékkiegészítő a fejlődéshez. Legyen egy jó étrended, és az eredmény meglesz.
2017. márc. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek !
2017. márc. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!