Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ez az étrend?

Milyen ez az étrend?

Figyelt kérdés

Egy személyiedzőtől kaptam a következőket:

Reggel 6 :

1feherje turmix

40g zabkasa natur


Reggel 9 :

6db hamlet 4tojas feherjevel es zoldseggel(paradicsom, salata...)


Délben :

150g csirke nyersen merve

80g rizs nyersen merve salataval, zoldseggel


Delután 3 :

60g rizs 120g husi(csirke mell filé vagy pulyka) parolt zoldseggel


Este 5 vagy 6 :

3db hamlett

1cottage chees

100g csirke felvagott

vagy 100g husi zoldseggel


Este 8 :

1feherje turmix


Napi folyadek3-4l

Zöldtea, citromos víz


56 kg vagyok, lány. Fogyni és izmosodni szeretnék. Mi ebben az étrendben a hiba? És hogyan kellene, ha nem így?



Tilos :

pékáru , tészta, cukor

Kellene :

vitamin, glutamin, bcaa, feherje turmix


Napi:40 perc kardio, emelni 60percig



2017. márc. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerre fogyni és izmosodni nem lehet

Szóval ezt el kell dönteni hogy mit akarsz először,de szerintem izmosodj először aztán fogyj le

2017. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. Ha izmosodni szeretnék először, akkor ahhoz milyen az étrend? És ha fogyni?
2017. márc. 21. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 hülyeséget mond lehet egyszerre fogyni és izmosodni is de nem akkora mértékben mintha csak az eggyire mennél rá..


Étrend nagyon jó lehetne változatosabb de benne van ami kell , fehérje turmixal vagyok nagy gondba hogy mennyi fehérje port raksz bele mert szerintem ennyi hússal bevitted a napi szükségletet...

De egyébként rendben lessz...

2017. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ajánlom Orosz János Youtube csatornáját ahol világosan beszél mindenről étrend ,edzés , táplálékkiegészítők ,fogyás, szálkásítás

Esetleg ott nézz körül :)

2017. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek, nagy segítség volt!! A turmixig még nem jutottam el, nem tudom, hogy milyenek vannak, mibe kell tenni(tej,víz), mennyi vízbe, stb..arról is ki szerettem volna kérni valaki hozzáértő tanácsát.
2017. márc. 21. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez sok fehérje egy 56 kilós embernek. Fehérje por csak akkor kell, ha nem tudsz eleget bevinni szilárd karjából, esetleg egy, edzés után. De napi kettő indokolatlan egy kezdőknek. Majd később, ha lesz rajtad izom, ihatsz többet. Az utolsó étkezés legyen a cottage cheese (túró jobb lenne), mivel abban van lassú felszívódású fehérje. Hiányoznak az esszenciális zsírsavak​. Napi 10g lenmagolaj, vagy napi 50g olajosmag, vagy mogyoróvaj. Kókuszolajjal főzz. Súlyzós edzés is kellene az aerob mellé. Ez a diéta fogyáshoz jó, de hamar rá fogsz unni...
2017. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!