Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásodhatok-e?

Szálkásodhatok-e?

Figyelt kérdés
Eddig nem folytattam minőségi táplálkozást megettem mindenféle hulladék kaját és elég sok zsír feljött rám persze izom is mellette most megváltoztattam az étrendem és egy minőségi táplálkozást folytatok de nem diétázok.
2017. márc. 23. 16:42
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Kalória mínuszban tudsz zsírt leadni. A fehérje mennyiség pedig legyen meg, hogy ne izomból fogyni.
2017. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Olvastam valahol hogy ha eddig "hülyén" kajált valaki akinek mondjuk 10-15% felett van testzsír%-a akkor ha be állít egy normális étrendet nem feltétlen egy kemény diétást akkor csökkenni fog a testzsír?!
2017. márc. 23. 16:50
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Gondolom azzal a normálisabb etrenddel kevesebb kalória is jutott a szervezetbe, valamint kevésbé volt magas az inzulinszint. De hiába eszel jó kajákat, ha kalória pluszban vagy akkor is tudsz zsirosodni akár.
2017. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!