Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, hogy napi 4g/tskg...

Normális, hogy napi 4g/tskg szénhidrát mellett nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

3 hónapja tömegelek, 2g/tskg szénhidrátról fokozatosan emeltem a mennyiséget 4g/tskg-ra, és 3 hónap elteltével semmit nem híztam. Fehérjém 2g/tskg. Napi 4-5 étkezésre osztom szét. Még kéne emelnem a mennyiségen? Így is elég nehezen megy le, nap végére már megterhelőnek érzem. A súlyokat is fokozatosan emeltem, intenzíven edzek. Vagy 3 hónap alatt még nem kellett volna izmosodnom?


L/24


2017. márc. 23. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Kellett volna, ha emeled, akkor ez sikerült is. Mennyit híztál? Csak híztál valamennyit, ha erősödtél is.

Amúgy van olyan, aki napi 7g ch/tskg mellett hízik. Szóval esély van erre.

2017. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen izomra értettem a hízást.
2017. márc. 23. 22:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem vettem észre. A súlyom se több, meg tükörben se látszik. Ha kell még emelem, de a 4g/tskg-t is nehezen bírom megenni.
2017. márc. 23. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:

ez már így is sok,belebetegedni azért nem kell.

szerintem a zsíron emelj inkább,a ch-t meg tedd annyira ami nem kellemetlen,vagyis vehetsz le belőle.

2017. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Normális, ugyanis mindenkinek más az anyagcseréje. Van akinek sokak több kalória kell. Amúgy igen, emelheted a zsírt is.
2017. márc. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zsírral próbálkoztam, de az nehéz a gyomromnak. Van olyan étel, amiben sok a szénhidrát, de térfogatra kisebb? Talán úgy könnyebben menne.
2017. márc. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!