Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó választás otthoni aerob...

Jó választás otthoni aerob edzéshez?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 26. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/results?search_query=home+cardio


ha igy tele vagy pénzzel akkor inkább segits másokon

2017. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Nem tudhatod, hogy mióta gyűjtök erre.

2. Ez 50.000 forint ami elég szomorú, hogy neked "tele vagy pénzzel" szint. Gondolom segélyen vagy.

3. Menj a dohányos kérdésekhez okoskodni, akik havonta elszívnak ekkora összegeket, mint amit én egy olyan gépre szánok amit évekig szeretnék használni.

4. Belinkelsz olyan videókat, ahol a cipő+nadrág többe került mint ez a gép.

5. Ha nem tudsz érdemben válaszolni akkor nem neked szól a kérdés.

2017. márc. 28. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Otthoni aerobra egy steppad a legjobb.
2017. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

válaszoltam érdemben:) tök felesleges ez a sok hlyeség, simán megoldható otthon akár meztelenül is még kicseszett ruha se kell hozzá

és nem a saját anyagi helyzetemre gondoltam mikor arra gondoltam, hogy 50ezer forint egy ilyen retardált baromságért

én hamarabb adnék egy random árva gyereknek 50k-t minthogy ilyen idiótaságra költsem, még ha fekpadot akarnál, súlyzókat akkor megérteném de ez...

vedd meg akkor :) ugyanolyan szrul fogsz kinézni

2017. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szép akarok lenni tőle, csak le szeretném magam szálkásítani nyárra. Ahhoz meg diéta+súlyzós edzés+aerob kell. Mindegy, már megvettem. Köszi mindenkinek
2017. márc. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!