Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Van olyan konyv vagy netes oldal, ahol meg tudhatom, hogy milyen gyakorlatnal milyen izmok hozzak letre az adott mozgast? Pl. : vallrol nyomasnal 1 kezes sulyzoval milyen izmok hozzak letre a mozgast es mely izuletben jon letre a mozgas?

Izmok, mozgas, testepito gyakorlatok

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyakorlat, izom

2017. márc. 26. 15:53  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kökény Béla profi kártya megszerzéséről miért nem írt semmit a body-builder oldal?
Vegán testépítéssel kapcsolatban hiteles oldal? Mintaétrendek?
Myprotein akciók mikor vannak, Magyar oldal van?
Elhiszitek hogy a felnőtt kezes lábas ruhák lesznek a jövő? Már van rá néhány próbálkozás, nagyon praktikus, kényelmes és sok jót fel lehetne még sorolni mellette. Volt is egy...
Van olyan oldal ahonnan 1 kezes súlyzót tudnék venni?
Lassan 1 éve edzek és azt vetem észre, hogy jobb kezes vagyok de a bal oldalam jobban fejlodik. Főleg a hát meg a mellen lehet észre venni.190cm 17f 80kg vagyok. Valaki valami...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!