Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek egy új edzéstervet...

Ha elkezdek egy új edzéstervet és közben kezdek el szálkásítani is, kiütöm az edzésterv hatékonyságát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy ha elkezd az ember egy új tervet,az a megszokottól eltérő.És a változás jó hatással van,a szervezet kap egy új ingert,az új módszerek újra megindítják a fejlődést.

Viszont,ha eközben kezdem a szálkásítást is,akkor kalóriaminuszban mem lehet sem izmosodni,sem erősödni.Szóval az izom és az erő,amit a változtatás hozna,nem jön el?



2017. márc. 26. 23:43
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Kezdők tudnak kalória mínuszban is izmosodni egy kis ideig.
2017. márc. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha nem vagyok kezdő
2017. márc. 27. 15:51
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Akkor értelemszerűen nem tudsz erőt növelni és izmosodni kalória mínuszban.
2017. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó,ezt értem.De egy új edzésterv megindítja a fejlődést.Ha pl.stagnál az ember és elkezd egy új tervet,akkor ismét megindul a fejlődésben.

De ha szálkásításnál kezdem el,akkor elhalasztom ezt a lehetőséget és nem is fogok vele akkora eredményt elérni?

2017. márc. 27. 16:11
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Kis eredmény talán lehet, ha éppen ez az új módszer nagyon fekszik neked. De több kajával jobb lenne.
2017. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!