Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Iso Whey Zero mellé tegyek...

Iso Whey Zero mellé tegyek szénhidrátot az edzés utáni turmixba?

Figyelt kérdés

Nem testépitéssel foglalkozom. Rendszeresen uszok, biciklizek esetleg otthon erősitek fekvőtámaszokkal, hasizom gyakorlatokkal.


Célom tiszta izomtömeg gyarapitása.

Persze emellett az étrendemre is odafigyelek, de arra már régebb óta, csak most vettem mellé fehérjét.

75kg vagyok.



2017. ápr. 3. 13:02
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem kell, mivel nem ez számít, hanem a napi össz tápanyag bevitel. Protein tapkieg is csak akkor kell, ha szilárd sima kajából nincs meg a napi kb 2g x ttkg feherjebevitel.
2017. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy ez csak tápkieg, de edzés után kényelmi okok miatt, meg elvileg a felszivódás miatt is jobb egy shaket inni mint szilárd kaját enni. Persze a shake után 1 órával menne szilárd kaja is.


Na és a lényeg, hogy azt olvastam, hogy az edzés utáni shakebe kell lennie szénhidrátnak is, az én esetemben egy 23-30gram dextróz lenne.

2017. ápr. 3. 18:33
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Baromság amiket olvastál. A tapkieg cégek találtak ki, hogy egyből enned kell edzés után, mert jaj mi lesz ha becsukódik az anabolikus kapu. De nincs ilyen. Nem kell egyből edzés után turkix, nem ez számít, hanem a napi össz bevitel. Nem ürül ki az izom egy edzés alatt amit hű de gyorsan pótolni kellene. Cukor meg sosem kell amúgy sem. De csinálj amit akarsz, én leírtam mi van.
2017. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy te ezen a véleményen vagy és ezt vallod, de, azért a terembe járók 95%-a szed tápkieget, sőt nem csak a terembe járók 95%-a, hanem az aki komolyabban veszi a sportot (és itt csak a hobbira gondolok).

Szóval szivesen meghallgatnám mások véleményét is.

2017. ápr. 5. 22:49
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Én is eszek proteinport, de attól ez nem csodaszer, csak kaja ez is. 31 éve edzem, van tapasztalatom. Amúgy írtak volna mások is ha nem értettek volna egyet velem. Meg látszik a százalékon is. Na mindegy tőlem azt csinálsz amit akarsz.
2017. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Meg a másik az, hogy minek kérdezel, ha nem fogadod el a választ? Te már döntöttek, hogy neked kell cukor. Akkor minket kérdezel?
2017. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
A terembe járók 95 szazaleka, meg szarul néz ki, maradjunk ennyiben. Aki meg izmos, az nem a cukortol lett az. De majd rájössz.
2017. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!