Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fizikai alkalmassági előtt...

Fizikai alkalmassági előtt Hot Blood/Supernova?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem sokára megyek fizikai felvételire,és gondoltam,hogy a kettő közül valamelyiket elfogyasztanám előtte,csak nem tudom melyiket kéne,meg,hogy csak a testépítő jellegű edzések előtt érdemes,vagy ilyenkor is ?


Ezen gyakorlatok elvégzése előtt: Fekvenyomás,ingafutás,helyből távol,felülés,terepfutás.


Elvileg 3 óra az egész.Edzem amúgy rendesen,meg az étkezésre is figyelek,csak másfél hónappal azelőtt lesz,mint amit a felvi írt,ezért nem tartok még ott ahol kéne.


Előre is köszönöm,ha valaki megtisztel a válaszával!:D


2017. ápr. 5. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy darabos kiszerelést és próbáld ki. Nekem a hot blood nagyon erős, brutálisan megpörgeti a szívemet. A nitrox therapy viszont nagyon bevált.
2017. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 órásra koffein tartalmút semmiképpen nem ajánlok, ha előtte van vérnyomás mérés, márpedig fizikai alkalmasságikon nem ritka, simán lehet, hogy már ott kibuksz...

Ha nem is, és esetleg megy minden mint a karika csapás, a koffeinnek van egy olyan frankó tulajdonsága, hogy amennyore felpörget, pont annyira össze is zuhasz mik elszáll belőled... nehogy fizikailag alkalmatlan legyél bármire a vizsga végére :)


Előtte 1 héttel kezdj el betölteni szénhidrátból, alacsony zsírral, kreatin és vizsga kezdete előtt fél 1 órával 2 adag beta alanine, meg 1 adag l-arginin... és megállíthatatlan leszel.

2017. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


A béta alanint már ajánlották,azt biztos megveszem :) Azt mondták róla,hogy azt szedjem addig is minden nap :D A másiknak amit mondtál pedig mindjárt utána nézek,hogy micsoda is,mert nem hallottam még róla :)


A kreatint miért lenne érdemes szedni?Annak milyen hatása van?

2017. ápr. 5. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Beta alanint én nagyon szeretem, jó cucc, de minden nap szedni felesleges, gátolja az izmok savasodását így tovább bírja az emner ugyan azt a mozgást, edzés előtt fél-1órával érvemes beszedni, azonban van egy kellemetlen mellékhatása, főleg az áll környékén, meg nekem az alkaromon olyan érzés, mintha apró tűkkel szurkálnának.

A kreatin meg:

[link]

2017. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!