Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet a problema? Rosszul...

Mi lehet a problema? Rosszul lőttem be az adagokat?

Figyelt kérdés
Már egy ideje végzek súlyzós edzést . Nemrég kezdtem odafigyelni a taplalkozasra is . Ferfi 82 kg vagyok 28 eves . Elkezdtem ugy étkezni hogy 7:00 reggelire zabkása,10:00 - 100g csirkemell + 150 g rizs,12:00 - 100 g csirkemell 150 g rizs + brokkoli,15:00 - 100g csirkemell 150 g rizs .18 - 19 :00 - 100g csirkemell + brokkoli . Reggelinél és edzes utan illetve aerob mozgas elott iszok feherjet. DE valamiert a delutan 15:00 es a delelotti 10:00 as etkezest sose kivanom ugy kell legyurni . Valamiert nem vagyok ehes . Pedig ugy gondolom nem sokat merek ki adagonkent igy se . Van valami tippetek? Vagy a taplalkozast lottem be rosszul? Valaszotokat elore is koszonom .
2017. ápr. 15. 04:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Talan ha nem nonstop csirke/rizs/brokkolin élnél kívánnád az étkezést. Nem kell ilyen faék szinten étkezni, van rengeteg más opcíó is. Ha meg ennyire 0 a fantázia akkor erőltessed csak.
2017. ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyiszer enni! A tököm tudna megenni fèl kiló rizst naponta. Ne csak csirkemellet egyél, ehetsz csirkecombot, tarját, karajt, amit csak akarsz. A makrók számítanak. Én például brokkolit és rizst sem eszek mert utálom. Három étkezés bőven elég ha neked az jobb lenne.
2017. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!