Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Corvinus pesti campus környéké...

Corvinus pesti campus környékén olcsó konditermet tudtok?

Figyelt kérdés

BCE pesti campus, tehát Fővám tér, Közraktár utcához közel olcsó konditermet keresek.


Nem muszáj csillogó-villogó modern Gildamax féle teremnek lennie, inkább az olcsóság fontosabb és amúgy is úgy vagyok vele, hogy a felszereltség a fontosabb.


A 9. kerület vagy 8. kerület kintebbi részeire azért nem mennék, mert olyan helyre nem akarok menni, ahova bizonyos problémás állampolgárok járnak.

Pusztán az hogy kintebb van még nem zavarna.


Fiú vagyok, tehát férfi vagy koedukált terem kellene.


Köszönöm a segítséget előre is!



2017. ápr. 20. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Ha érdekel a CrossFit, ezt a helyet ajánlom: [link]

Hozzáértő, jó edző, jó társaság, családias hangulat.

2017. ápr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
nem tudom, de szerintem is pontozzuk le az 1. válaszolót, mert olyan jót írt
2017. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akik lepontozták nyilván azért tették, mert a kérdésben konditermet keresek, nem crossfit edzést.


Ettől függetlenül köszönöm a tippet, de én maradnék az eredeti tervnél.

2017. ápr. 20. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemnek/kolesznak nincs konditerme?
2017. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EmiEmii ***** válasza:

2-es villamossal Közvágóhídig elmész, ott a tescoban a fitfactory. 7000/hó, oda járok egyetem kezdete óta.


Van az egyetemnek is egyébként de csak délután 4-től, és elég szakadt. Plusz heti 4 edzéssel kb 5000 ft/hó, nem sokkal olcsóbb.

2017. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!