Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy ennyit...

Lehetséges, hogy ennyit fogytam izomból?

Figyelt kérdés

1-1,5 hónapja elkedztem minden edzés után kardiozni (kb mindennap) 15-20 percet az elliptikuson (mert futashoz nem az igazi a térdem), viszont az a baj, hogy megszokásból se szeretek már semmit se könnyen csinálni a teremben, tehát eléggé intenziven csinálom. Azért annyira nem nehezen, hogy lihegjek, de rendesen szoktam izzadni.

És csak most tűnt fel igazából, hogy lehet hogy tul intenziven csinalom...

azért jutott ez az eszembe, mert úgy érzem meg látom, mintha a karom kisebb lenne, mint mondjuk pár hete. Lehetséges, hogy ennyi idő alatt látható izomtömegtől megszabadultam? Mert más tippem nincs, hogy mitől lehetne.

Az étrendem teljesen rendben van.

Zsírból fogytam nem keveset, mert épp szálkásítok.


2017. ápr. 21. 13:15
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Akkor megy le izom is, ha túl gyors a fogyás és mincs meg az elegendő fehérje beviteled.
2017. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Amúgy meg ürül ki glikogén és a glikogén által kötött víz is. Szóval megy össze a kar valamennyit.
2017. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! A fehérje mindig megvan és nem is fogyok annyira gyorsan. Meg amúgy elég hájas volt már a karom, hátha csak a zsír kezdett lejönni onnan és azért lett kisebb :D
2017. ápr. 21. 13:54
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Zsír, víz, glikogén, minden megy le ilyenkor.
2017. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!