Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Visszer mutetem lesz, ugye...

Visszer mutetem lesz, ugye nem kell abbahagynom az edzest?!

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart a felepules? Mondjatok,hogy edzhetek utanna meg! Nagyon el vagyok keseredve.
2017. ápr. 22. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát pár hétig nem kéne mert elpattanhat az ér az erölködéstől, meg amúgyis mütét amit kikell pihenni, a szervezetnek elkell fogadni. nyugi én se tudok majd 2 hónapig edzeni más mütét miatt, utána is csak fokozatosan :(
2017. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lézeres viszérműtét 1-2 hét,

Hagyományos 2-3hónap, de nem ritka, hogy még 6-8hónap vagy évek után is sajog a helye fizikai terhelésre, igyanis brutálisan szétbarmolnak ott mindent a műtét alatt... nem drága egy lézeres viszérműtét... 200ezer körül van az ára... nem érdemes ezen spórolni... feleségemnek 9hónapja volt és még mindig fájnak.

2017. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Akkor talan a lezeres mellett fogok donteni. Aval tisztaban vagyok,hogy legalabb 2honapot nem eroltethetem a labam,de mi a helyzet a felsotesttel? Azt se edzhetem mondjuk olyan 4 het utan?
2017. ápr. 22. 10:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsonek mihamarabbi felepulest kivanok!
2017. ápr. 22. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Az erölködéstől ugyanúgy elpattanhat az ér... Felső testet se kéne eröltetni addig. 1. voltam
2017. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 paper_chaser ***** válasza:
Nekem volt ilyesmi műtétem. Amikor felfedeztem, elmentem az orvoshoz, aztán még tesi alól is felmentettek. Középiskolás voltam. Júniusban volt a műtét, szeptembertől már lehetett mozogni. Bár akkor még nem edzettem súllyal.
2017. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A hagyományos műtét után lassabb a felépülés. A modern eljárások ilyen szempontból jobbak, átlag 3 hét után sportolhatsz, csak azok fizezősek.
2017. máj. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!