Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb tömegnövelő?

Melyik a jobb tömegnövelő?

Figyelt kérdés

Szóval ha mindenképpen választani kellene, és most nem a kajáról van szó, hanem a kiegészítésről, akkor ti melyiket választanátok a 2 közül?

Hypermass 5000 vagy Jumbo (alap, zöld dobozos)


2017. ápr. 23. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Felvágnám az ereimet és belefeküdnék egy kád cápával teli forró vízbe, ha kötelező lenne választanom eközül a két fosszirup közül.
2017. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

VAN olyan élethelyzet amikor ez is hasznos lehet.

Tudom csak cukor meg feherje, de ha ezeket a makrokat otthon probalnad kikeverni, szerintem elhahnyad magad.

Kérdező, csak egy ilyen 1000 kalóriás tömegnövelővel tudsz eleget enni?

2017. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivan? Milyen makrók kikeveréséről hánynám el magam? Te miről beszélsz? Fogok egy turmixgépet rakok bele fehérjét, fagyaszott gyümölcsöt vagy banánt, ha akarok némi mogyoróvajat, vagy aki akar kreatint is. Miért hánynám el magam? Pont ezektől a túlárazott, felesleges, negédes szaroktól hányom el magam.
2017. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sharkbait válasza:

Elsőnek sima Jumbo 4Kg-ot szedtem. Végén már hányingerem volt az eprestől 4kg-ot hozott amiből 1kg zsír kb.

Másodiknak Hypermass 4Kg-ot szedtem vaníliásat, felétől már alig tudtam meginni olyan puding állaga van meg olyan mű íze, 2Kg-ot hozott izomba.

Most járok egy 3,24Kg-os Jumbo professional vége fele, ízre jó nagyon (banános) simán innék belőle még egy vödörrel, Kg-ról még nem tudok nyilatkozni.

Most gondolkozom mi legyen a következő jumbo hardcore-al meg myomax-al szemezek.

2017. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó neked meg főleg ;) Örülök a személyes tapasztalatnak.

2017. ápr. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!