Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Maximum mennyi ideig lehet...

Maximum mennyi ideig lehet szuris tesztoszteron-kúrát csinálni?

Figyelt kérdés

Maximum mennyi ideig lehet szuris tesztoszteron-kúrát csinálni?

Több mint 10 éve van egyfajta izomfáradtság a karjaimban és a lábaimban, ha megyek felfelé a lépcsőn, vagy fogat mosok.Máskor meg nincs, csak bizonyos mozgásformáknál.Ezzel már voltam sokféle dokinál, egyik sem talált semmit.Egyszer szedtem naponta kb 5 g c-vitamint.A problémám 1 hónapig teljesen elmúlt és aztán visszaestem.2015 márciusában elkezdtem a testépítést.2 évig edzettem, úgy hogy csak nagyon minimális izom jött fel rám.Azt hittem hogy a kajával van a gond, vagy hogy rosszul edzettem.Változtattam rajtuk, így sem történt semmi.Ezt az izomépítésre való képtelenséget és az izomfáradtságot megelégelve kérdést tettem fel a gyk-ra, ahol azt a választ kaptam, lehetséges hogy alacsony a tesztoszteron-szintem, csináltassak vérképet.Megcsináltattam, még a határon belül van, de az alsó határon.3.0-9.0 között van a tartomány és az enyém 3.71.Utánanéztem, elkezdtem szedni természetes teszto fokozókat, az izomfáradtság részben eltűnt.Aztán elkezdtem szedni nolvadexet, miután a nagyon kedves endokrinológus nem akart nekem érdemben segíteni.Ezután még tovább javult az állapotom.Azonban ugyanúgy mint régen, most is visszaestem és ugyanúgy ahogy a c-vitamin hatástalan lett már, most a töbi teszto-fokozó és a nolvadex is hatástalan már.Rá akarok jönni az indokra, hogy miért esik vissza, megyek endokrinológushoz jövő hónapban.Mert ha elkezdek egy szuris teszto-kúrát és onnan is visszaesek és az is hatástalan lesz, akkor már nincs több lehetőségem.Lehet csinálni 2 évig szuris teszto-kúrát és mellé HCG-t, vagy 2 év az már sok?Mindenképpen szeretnék izmos lenni és az sem érdekel ha bizonyos részben tönkremegy utána az egészségem, nem érdekel ha heresorvadásom lesz, csak ezt a 2 évet tudjam végig csinálni és megfelelően izmosnak lenni.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. ápr. 23. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

2 évig biztos hogy nem, 8 hetes kúrákat szoktak csinálni

ha sokáig megy akkor a saját heréid nem fognak tesztot termelni mivel van benend elég, emiatt kell a hcg hogy újra beinduljon a saját termelésed, igy amig kúrában lennél addig megdobna, utána meg mégroszabb szitnen lennél mint most

2017. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orokke is mehet csak sajat termelesed sose lesz csak ha kivulrol viszed be
2017. ápr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 évig simán lehet. Eü-i hatásai kérdéses de lehet évekig nyomni egyfolytában váltogatva a tesztókat 10-16 hetente hogy ne telítődjenek a receptorok.
2017. ápr. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért abban van valami gyönyörű mikor azt írod az se érdekel ha elsorvad a heréd, csak legyél 2 évig izmos. Nagyon jó életed lehet.
2017. ápr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell kúra közben hcg
2017. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!

A 4-esnek üzenem, hogy nekem nincs benne semmi gyönyörű.S azt tanácsolom hogy ne ítélj el senkit sem előre, amíg nem ismersz minden körülményt, hogy ki mit miért csinál, mi lakozik a lelkében.

2017. ápr. 25. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek, el te magad mondtad, hogy neked akár egy heresorvadást is megér, hogy 2 évig izmos legyél. Ehez elég beteg lélek kell. De te dolgod.
2017. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!