Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » L-karnitin okozhat valamilyen...

L-karnitin okozhat valamilyen problémát a szervezetben?

Figyelt kérdés

Van rajtam 10 kg fölösleg és szeretném leadni. 17 éves vagyok heti 5x edzek es katona szeretnék lenni, szóval az egészség az első. Magas vérnyomást okozhat illetve szabad magas vérnyomással "szedni"? Okozhat bármiféle szív és érrendszeri problémát?


Hogyan érdemes szedni?

Köszönöm a válaszokat!


Ui.: ne olyat, hogy az egyik orvos azt mondta, hogy káros gané a másik meg engedi, mint a legtöbb étrendkiegnél.


2017. máj. 2. 22:04
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem okoz gondot, de értelme sincs, semmit nem érsz vele.
2017. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

magas vérnyomással át lehet menni az orvosin?

amúgy az orvosok nem értenek hozzá, csak a gyógyszert irogatják és mindenre rámondják hogy virus

a súlyzós edzések mellé heti 3-4 aerob meg szálkásitó étrend és kész

katonasághoz izom se kell nagyon a felvételin szóval akár heti 1kg-t is ledobhatsz ha gyorsan kéne

2017. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az l-karnitin semmit nem csinál a szervezetben. Költsd értelmesebb dologra a pénzed.
2017. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :).

Én úgy tudom, hogy kezelt magas vérnyomással át lehet még menni, de nekem hála Istennek nincs magas vérnyomásom és erről papírom is van, ha felvételin magasat mérnének.


11.-es vagyok szóval még nem nagyon aktuális, van még 1 évem. Hát igen itt jön a gond, hogy szálkásító étrend :/. Mivel nincs munkahelyem így nem tudom azt finanszírozni max. nyáron munka mellett.


Próbálkozok a [link] oldallal, kisebb nagyobb sikerekkel. Volt, hogy 3 hét alatt lement 3 kg, de olyan is, hogy 2 hét alatt fel is jött az a 3.


Most jelenleg heti 3x kardiózok szálkásító edzés mellett.


Esetleg ha van még valami plusz infó szívesen várom :).

2017. máj. 3. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezen most meglepődtem, hogy semmi értelme...

Én diéta alatt szedtem aerob és hiit edzések előtt, nincs semmilyen hatása a vérnyomásra és a szívverésre. Annyit tapasztaltam, hogy jobban bírtam az edzést, és szerintem a fogyást is meggyorsította egy kicsit diéta mellett.

2017. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 placebo hatásról hallottál már?
2017. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert beképzelted. Azért fogytál jól, mert rendbenvolt a diétád, meg jór tett a kardió. Semmi köze az l karnitinnek ehez.
2017. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem tesz hozza a karnitin, ugyanúgy lefogytal volna anélkül is.
2017. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!