Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 4-5 napja szálkásítok, de...

Ha 4-5 napja szálkásítok, de nem mozdult még a súlyom, akkor lejjebb vegyek a bevitt kalóriákból?

Figyelt kérdés
Csak mert olvastam, hogy az első 2 hétben akár 6 kiló is lemehet rólam, mivel távozik a víz, kiürülnek a glikogén raktárak és egy kis zsírt is veszítünk.
2017. máj. 4. 19:07
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Várj még pár napot és ha nem indul be, akkor vedd lejjebb a kalóriát vagy több kardio.
2017. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. mennyi napot várjak még?
2017. máj. 4. 19:50
 3/5 Zedricht ***** válasza:
Hát, nekem 1 hét volt olyan 1 kiló szóval.. de csináld, ha egy hét alatt nem mozdul vedd lejjebb.
2017. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha 1300 kcalt viszel be, akkor ne vidd lejjebb... Vagy ha elég bizonyos vagy benne, hogy rendes mértékű deficited van. A testsúly ingadozik, pár nap után még nem feltétlenül látunk változást (s van, akinek több kiló megy le már az első héten, persze főleg vízből, salakanyagból).

Én is várnék még pár napot.

2017. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nátrium (só) bevitel is befolyásolhatja.
2017. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!